TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

nekategorizováno

V sobotu 5.8.2023 bylo odehráno přátelské utkání v rámci oslav 60 let TJ Nebory a pokračování příhraniční spolupráce s mužstvem Spójnia Zebrzydowice.

Přihraniční Česko-Polská spolupráce začala v roce 2013 a naše kluby se každý rok snaží pořádat jak turnaje, tak přátelská utkání zaměřená hlavně na mládež.

Obě mužstva nastoupila v omlazené sestavě, nemnělo to však žádný vliv na kvalitu utkání. Na dobře připraveném trávníku odehráli muži vyrovnané utkání s poločasovým výsledkem 0:0. Do druhé půlky trenéři vystřídali další hráče a brankové příležitosti nedaly na sebe dlouho čekat. Dvě pěkné branky vsítil Jan Latocha. Protože hosté své brankové příležitosti neproměnili, byl konečný výsledek 2:0. Tradičně se nakonec kopaly pokutové kopy a v nich uspěli hosté v poměru 4:2.

Překvapením pro hrajícího trenéra domácích Jaroslava Chlebka bylo, že za hosty nastoupil Marcin Bednarek, hráč, se kterým nastupovali společně v sezóně 2010/2011 za FK Třinec ve druhé lize.

Předseda TJ Nebory poděkoval všem za účast, předal památné medaile a popřál všem aktérům mnoho úspěchů v nadcházející sezóně.

Aktuální domácí zápasy

 30. 9. 2023 15:00 hod

TJ Nebory - Lískovec


 14. 10. 2023 15:00 hod

TJ Nebory - Tošanovice

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby