TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

nekategorizováno

 

Již třetím rokem investujeme do sportovního areálu finanční prostředky z programu MSK „Podpora sportu v moravskoslezském kraji, tento rok pod názvem SPORT MSK 2021 – TJ/SK“ financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, a to na základě uzavřeného memoranda o spolupráci mezi Českou unií sportu, z.s., jako vyhlašovatelem programu a Moravskoslezským krajem. Tento program je zaměřen výhradně na podporu sportu v Tělovýchovných a Tělocvičných jednotách a Sportovních klubech, tj. spolky, příspěvkové organizace měst a obcí MSK zřízené výhradně nebo majoritně pro SPORT. 

Finanční podpora v roce 2021 činila 62 700 Kč

Číst dál: V LETOŠNÍM ROCE JSME OPĚT OBDRŽELI FINANČNÍ PROSTŘEDKY Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE. 

TJ NEBORY VÁM JE POSKYTNOU VE SVÉM SPORTOVNÍM AREÁLU

Nabízíme k pronájmu prostory pro společenské a sportovní vyžití s kapacitou pro zhruba 30 účastníků.

Nabídneme kompletní servis a to vybavenou kuchyň s výčepem, místnost z pingpongovým stolem, šipky, kopaná a tenisový kurt. K dispozici venkovní posezení (stan 10x6, dva deštníky se třemi pivními stoly), dále venkovní ohniště s roštem, kotlíky, venkovní uzení, atd. Samozřejmostí je wifi a venkovní repro hudba.

Akce se dají pořádat do konce října s možností přitopení si v kamnech.

Další informace sdělí p. Václav Rufer tel: 725 617 281

Třídenní fotbalové soustředění se povedlo ve všech směrech. Základem bylo dobré počasí, které po rekordních teplotách z minulého týdne dětem přálo, což pomohlo trenérům udržet 33 dětí ve stálé sportovní pohodě. Děti byly rozděleny do třech skupin podle věkových ketegorií  -  přípravka, mladší žáci a mladší dorost.

Soustředění začalo v pátek odpoledne dvěma tréninkovými 1,5 hodinovými jednotkami. První byla vedena trenérem GTM OFS FM Zdeňkem Cieslarem, který se postupně věnoval všem skupinám a předvedl nové tréninkové prvky. Po vydatné svačince a doplnění tekutin následoval další 1,5 hodinový cyklus.

V sobotu účastníci absolvovali celkem tři tréninkové jednotky provázané přátelskými utkáními. Dopoledne si zahrála dvě družstva, a to přípravka a mladší žáci, přátelské utkání proti mužstvu Slovan Horní Žukov a odpoledne si to za velkého povzbuzování velmi početné rodičovské skupiny rozdali mladší dorostenci proti svým tatínkům. Po třech minuloročních prohrách historicky zvítězili tatínci spolu s trenéry. Nadšený výkon obou stran.

Třetí tréninkový den si děti užili ještě dvě tréninkové jednotky, a kdyby bylo soustředění ještě dva dny, stále by chtěli trénovat, což vedení kempu potěšilo, protože dostali odměnu za svou práci a to jim děti předvedli velkým potleskem při ukončení kempu.

Dětem nic nescházelo, měli vydatné svačinky, obědy s vysněnou zmrzlinou, neustále doplňovaný pitný režim a další potřebné věci.

Vedení TJ je přesvědčeno, že peníze, které investuje do těchto akcí jsou budoucnosti klubu a těší je, že se kempu zúčastňuje stále více dětí, které odcházejí spokojené a nadšené. Díky novému zázemí jsou vytvořeny podmínky k obdobným akcím. Jednou takovou bude 14.8.2021 pořádání již tradičního mezinárodního turnaje mládeže pro MP a MŽ, které se zúčastní celkem 14 mužstev.

Vedení klubu by chtělo tímto poděkovat všem trenérům, dětem a rodičům za účast.

Aktuální domácí zápasy

18.8.2021 v 17:30 hod

Nebory - Hrádek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby