TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

nekategorizováno

Naši členové TJ a jejich rodinní příslušníci se sešli ve dvou termínech v posledním týdnu roku 2021, aby si připomněli, že nezapomněli hrát hokej. Tato tradice sahá do osmdesátých let minulého století a vždy se těšila velké popularitě. Nadšenci sváděli na ledě v třinecké WERK ARÉNĚ férové souboje a bylo jedno, jak je kdo dobrý. Samozřejmě, že se bylo čemu zasmát a o krkolomné pády nebyla nouze. Organizátory potěšilo, že se na ledě v přestávkách proháněli i naši nejmenší.

Akce to byla vydařená a určitě ji budeme chtít zase zopakovat.

 

Číst dál: OBNOVENÍ TRADICE - UKONČENÍ ROKU HOKEJEM

 

Již třetím rokem investujeme do sportovního areálu finanční prostředky z programu MSK „Podpora sportu v moravskoslezském kraji, tento rok pod názvem SPORT MSK 2021 – TJ/SK“ financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, a to na základě uzavřeného memoranda o spolupráci mezi Českou unií sportu, z.s., jako vyhlašovatelem programu a Moravskoslezským krajem. Tento program je zaměřen výhradně na podporu sportu v Tělovýchovných a Tělocvičných jednotách a Sportovních klubech, tj. spolky, příspěvkové organizace měst a obcí MSK zřízené výhradně nebo majoritně pro SPORT. 

Finanční podpora v roce 2021 činila 62 700 Kč

Číst dál: V LETOŠNÍM ROCE JSME OPĚT OBDRŽELI FINANČNÍ PROSTŘEDKY Z MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE. 

TJ NEBORY VÁM JE POSKYTNOU VE SVÉM SPORTOVNÍM AREÁLU

Nabízíme k pronájmu prostory pro společenské a sportovní vyžití s kapacitou pro zhruba 30 účastníků.

Nabídneme kompletní servis a to vybavenou kuchyň s výčepem, místnost z pingpongovým stolem, šipky, kopaná a tenisový kurt. K dispozici venkovní posezení (stan 10x6, dva deštníky se třemi pivními stoly), dále venkovní ohniště s roštem, kotlíky, venkovní uzení, atd. Samozřejmostí je wifi a venkovní repro hudba.

Akce se dají pořádat do konce října s možností přitopení si v kamnech.

Další informace sdělí p. Václav Rufer tel: 725 617 281