TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 21.5.2016 se podařila i druhá akce k oslavám Dne Oszeldy. Bylo to utkání starších hráčů klubů TJ Nebory OLD BOYS - ORŁY ZAOLZIA,které bylo bráno jako odveta za utkání z roku 2015, které vyznělo výrazně pro Orly, a to výsledkem  8 : 1. Do dnešního utkání se postavilo na domácí straně výrazně pozměněné mužstvo a popravdě i mírně mladší než soupeř, ale to jen přispělo k vynikající kvalitě hry na obou stranách.

 

Hra byla vedena z obou stran v rámci pravidel pod vedením zkušeného rozhodčího. Bylo k vidění mnoho krásných akcí na obou stranách, včetně gólových. Konečný výsledek 5 : 1 pro domácí zavazuje,  že další odveta by se měla konat za rok, protože stav vzájemných zápasů je 1 : 1. Poděkování patří organizátorům, a to jak ze strany domácího týmu, tak i ze strany týmu Orly.

Děkujeme i čtyřicetičlenné návštěvě příznivců kopané.

Za domácí tým TJ Nebory OLD BOYS nastoupili:

v brance    Rufer Václav, Turan Lubomír

 

v poli: Delong Aleš, Delong Martin, Kubálek Jan, Oborný Eduard, Žajdlík Filip, Vranka Jaroslav, Molota Marek, Branný Ivo, Cieslar Karel, Piwko Bogdan,  Turoň Zdenek, Samiec Roman, Hanke Alan, Ligocki Milan, ……? Michal,  Rusnok Tomáš, Szkandera Marek

SPOLEČNÉ FOTO Z VÝŠE UVEDENÉ AKCE:

Aktuální domácí zápasy

21.4.2019 v 16:00 hod

Nebory - Hukvaldy

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby