TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 21.5.2016 zorganizovaly zájmové organizace TJ Nebory a PZKO Nebory sportovní klání na fotbalovém hřišti, které bylo rozděleno do dvou věkových kategorií.

 

Členové TJ se přidali k oslavám Dne Oszeldy a zorganizovali dětské sportovní dopoledne, ke kterému si pozvali hráče přípravky a benjamínků ze  sportovního  klubu  SC Smilovice. Fotbalová klání probíhala na dvou hřištích a bylo se na co dívat. Na menším hřišti s brankami 2,5 x 2 m hráli hráči  ve věku 4 – 7 let a oba dva týmy sklízely ovace od rodinných příslušníků. Na větším hřišti se odehrálo utkání v rámci soutěže Třinecké ligy a hráči ročníků 2005 – 2007 si nic nedarovali a bylo odehráno pravé derby. V druhé půli utkání nastoupilo na desetiminutovou pasáž za domácí tým i čerstvě složené dívčí mužstvo, které teď čítá celkem 8 hráček, a nevedlo si špatně. Konečný výsledek vyzněl lépe pro domácí v poměru 10 : 2

Číst celý článek

 

Aktuální domácí zápasy

21.4.2019 v 16:00 hod

Nebory - Hukvaldy

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby