TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Sportovní klub TJ Nebory doplnil sportovní areál o další sportovní vybavení, a to o dva koše na košíkovou. Věříme, že koše využije jak mládež TJ, protože je tento druh sportu hodně bavil v době zimní přípravy,tak i ostatní sportovci využívající náš areál.

Veškeré investice hradila TJ a poděkování za odpracované brigádnické hodiny patří Jiřímu Pietrovi a Jankovi Osmanczykovi, bez kterých bychom to asi nezvládli.  Na fotografiích je vidět, že děti hrají s chutí a elánem.

a umějí dávat i koše

 

Aktuální zápasy

18.3.2018 v 14:00 hod

Nebory - Baška

umělá tráva Český Těšín 

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

451438
DNESDNES54
VČERAVČERA785
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN839
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC12679
CELKEMCELKEM451438

Spřátelené weby