TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Florbal Členové TJ a HC Nebory zorganizovali, i tento rok tradiční loučení se starým rokem na bruslích. Akce byla rozdělena do tří termínů a vzájemné klání probíhalo jak v hale v Č. Těšíně, tak i v tréninkové hale HCO Třinec. Utkání se nesla v duchu sváteční pohody a bez honby za výsledkem. Ve třech termínech se vystřídalo na ledové ploše celkem 62 hráčů, kteří byli hlasitě povzbuzování svými ratolestmi, které si v přestávkách užili také led. V tomto roce bylo toto sportovní loučení se starým rokem doplněno o novou tradici.  31.12. 2017 od 8.00 hod se v tělocvičně 5. ZŠ v Třinci sešlo celkem šestnáct nadšenců našeho klubu, kteří sehráli proti sobě dva utkání. O výsledek vůbec nešlo, šlo o další z mnoha akcí organizovaných ke stmelení kolektivu.

 

 

 

 

Aktuální domácí zápasy

7.4.2019 v 15:30 hod

Nebory - Palkovice

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby