TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Naši nejmladší hráči, kategorie U7 (ročník 2010 – 2011) se zúčastnili v neděli 4.3.2018 již posledního třetího kola hraného jako samostatný turnaj v rámci TOP HL, který je finančně podpořen Obcí Smilovice a hrál se ve sportovní hale SC Smilovice pod názvem ,,O pohár starosty Smilovic“.

 

Naše společné mužstvo SC Smilovice – TJ Nebory v rámci společného dlouhodobého projektu na výchovu mládeže předvedlo velmi vyrovnané výkony ve všech třech kolech. V této kategorii sváděli boje proti dalším sedmi družstvům FC Baník Ostrava modří, MFK Frýdek-Místek, FC Baník Ostrava bílí, FK Baník Albrechtice, MFK Vítkovice,  MFK Karviná, FK Fotbal Třinec. Naše společné nejmladší mužstvo bylo prakticky jediné ze všech složené z malých fotbalových klubů. Věhlasná jména soupeřů spíše naháněla strach rodičům, ale naši hráči to ani nevnímali a v žádném ze tří hraných kol (každé kolo systémem každý z každým) se neztratili a podali stabilní výkon. V prvním kole získali 13 bodů a skončili třetí, v druhém kole získali 18 bodů a toto kolo vyhráli a v posledním získali 14 bodů a obsadili třetí místo. Díky vyrovnaným výkonům obsadili celkově druhé místo se stejným počtem bodů za prvním MFK Frýdek-Místek. Naši nejmenší nezklamali trenéry a rodiče a hlavně potěšili starostu obce Smilovic Miroslava Nogola, který jim při slavnostním předávání cen poděkoval za vzornou reprezentaci obou klubů. Věříme, že tyto sportovní akce se budou opakovat v dalších letech.

 

 

 Konečná tabulka

 

,,O pohár starosty Smilovic“

Konečné

 

 Pořadí v turnaji

 

turnaj 1

turnaj 2

turnaj 3

Celkem

pořadí

1

FC Baník Ostrava modří

FCM

8

4

3

15

5.

2

MFK Frýdek-Místek

FFM

7

5

8

20

1.

3

SC Smilovice - TJ Nebory

SMI

6

8

6

20

2.

4

FC Baník Ostrava bílí

FCB

5

6

7

18

3.

5

FK Baník Albrechtice

ALB

4

7

5

16

4.

6

MFK Vítkovice

VIT

3

3

4

10

6.

7

MFK Karviná

KAR

2

2

1

5

7.

8

FK Fotbal Třinec

TRI

1

1

2

4

8.

 

 

 

 

 Hráči SC Smilovice: Sikora Rostislav, Tomeček Vojtěch a Ondra, Petr Hotový,

 

                                       Bella Luděk, František Lyčka, František Misiarz

 

 Hráči TJ Nebory:Pavel Rusz, Tomáš Ligocky, Tomáš Klimša, David Fuják

 

Aktuální domácí zápasy

21.4.2019 v 16:00 hod

Nebory - Hukvaldy

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby