TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V neděli 9.12.2018 navštívil mikuláš a čert akci -  SVÁTEČNÍ SPORTOVÁNÍ S MIKULÁŠEM 

 

Vedení TJ Nebory a trenéři chtěli poděkovat dětem a rodičům za jejich celoroční podporu klubu a zvolili k tomu Mikulášké období.  Ve sportovní hale na SOU Kanada připravili místo tréninku dětí zábavné odpoledne, spojené se soutěžemi. Padesát čtyři dětí z Nebor, Ropice, Gutů, Kanady, Podlesí a Třince se zápolilo do připravených soutěží házení míčků na cíl, skákání přes lano, koulení míče, slalom z míčem, běžecká obratnost a další.  Soutěže byly doplněny oblíbenou disciplínou skokem na žíněnku, kterou mají děti na tréninku nejraději. 

Některé děti již předváděli doslova akrobatické přeskoky. Trenéři se nenechali zahambit a za velkého povzbuzování museli předvést i oni co dovedou a byli za odvahu oceněni velkým potleskem jak dětí, tak početné rodičovské kulisy. Všechny děti si odpoledne užili náramně a některé byly doslova zmalované, protože organizátoři pro ně zorganizovali i malování na obličej. Nálada dětí opadla příchodem mikuláše, anděla a čerta.  Z počátku děti byly nervózní, ale když začali bez ostychu přednášet své básničky, nervozita šla stranou. Strach upadl v zapomnění, když mikuláš rozdával všem balíčky se sladkostmi a ovocem. Nenašlo se žádné dítě, které by nepřekonalo strach a při odchodu si šáhlo na kožich čerta. Poděkování patří rodičů, kteří přednesli básničku a vypomohli v organizaci.

Akce byla ukončena přáním předsedy TJ, který všem poděkoval za celoroční spolupráci a popřál šťastné prožití vánočních svátků a oslav nového roku.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby