TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

  

Díky programu MSK „Podpora sportu v moravskoslezskémkraji SPORT MSK 2019 – TJ/SK“financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, a to na základě uzavřeného memoranda o spolupráci mezi Českou unií sportu, z.s., jako vyhlašovatele programu a Moravskoslezským krajem. Tento program byl zaměřen výhradně na podporu sportu v Tělovýchovných a Tělocvičných jednotách a Sportovních klubech, tj. spolky, příspěvkové organizace měst a obcí MSK zřízené výhradně nebo majoritně pro SPORT.

Vedení naší TJ přivítalo tuto možnost podpory MSK a díky úspěšné žádosti naše TJ obdržela nemalé finanční prostředky, které investovala do rozvoje.

 

 

 

Finanční rozdělení podpory:

 

1. cca 50 % bylo směřováno na mládež, a to na pronájmy hal a tělocvičen v zimním období, startovné na zimních ligách mládeže TJT ZLM a KZL (ve kterých jsme hráli s pěti mužstvy), ceny na pořádaný 5. ročník domácího mezinárodního turnaje mládeže, kterého se zúčastnilo 14 mužstev z Česka, Polska a Slovenska (celkem 132 dětí).

 

2. 31 % se vyplatilo na zimní přípravu mužstva mužů, pronájem umělé trávy a zakoupení chybějící tréninkové branky, kterou využívají i naši žáci.

 

3. 19 % se investovalo do údržby sportovního areálu (údržba fotbalových hřišť, nákup hnojiva).

 

 

 

V minulosti naši TJ tyto prostředky chyběly a musely se vzít z fondu na údržbu sportovního zázemí.

 

Vedení TJ přivítalo informaci, že MSK počítá s touto podporou i v roce 2020. V případě, že by opět se žádostí uspělo, bude možné zakoupit dresy, míče a další tréninkové potřeby.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby