TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Naši členové TJ a jejich rodinní příslušníci se sešli ve dvou termínech v posledním týdnu roku 2021, aby si připomněli, že nezapomněli hrát hokej. Tato tradice sahá do osmdesátých let minulého století a vždy se těšila velké popularitě. Nadšenci sváděli na ledě v třinecké WERK ARÉNĚ férové souboje a bylo jedno, jak je kdo dobrý. Samozřejmě, že se bylo čemu zasmát a o krkolomné pády nebyla nouze. Organizátory potěšilo, že se na ledě v přestávkách proháněli i naši nejmenší.

Akce to byla vydařená a určitě ji budeme chtít zase zopakovat.

 

 

 

 

Aktuální domácí zápasy

29.5.2022 v 17:00 hod

Nebory - Nošovice


12.6.2022 v 17:00 hod

Nebory - Metylovice

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby