TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Středa 11.5.2022 

Již tradičně jsme sbírali odhozené odpadky, které zanechali nezodpovědní občané v okolí sportovního areálu a v korytě potoka Neborůvka. V letošním roce se akce „Ukliďme Česko“ zúčastnilo na dvacet mládežnických členů a byli mezi nimi i děti ve věku čtyř let. Naše sportovní jednota se k této aktivitě připojuje již deset let a jsme rádi, že přispíváme svým dílem k úklidu obce. Děti se do úklidu vrhly s nadšením a byly na závěr odměněny sladkou odměnou. Organizátorem byl předseda TJ, a ten poděkoval všem dětem a rodičům za účast.

Aktuální domácí zápasy

29.5.2022 v 17:00 hod

Nebory - Nošovice


12.6.2022 v 17:00 hod

Nebory - Metylovice

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby