TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 Již čtvrtým rokem jsme úspěšně požádali o finanční podporu z programu MSK „Podpora sportu v moravskoslezském kraji, tento rok pod názvem SPORT MSK 2022 – TJ/SK“ financovaného z rozpočtu Moravskoslezského kraje, a to na základě uzavřeného memoranda o spolupráci mezi Českou unií sportu, z.s., jako vyhlašovatelem programu a Moravskoslezským krajem. Tento program je zaměřen výhradně na podporu sportu v Tělovýchovných a Tělocvičných jednotách a Sportovních klubech, tj. spolky, příspěvkové organizace měst a obcí MSK zřízené výhradně nebo majoritně pro SPORT.

Finanční podpora v roce 2022 činila 94 700 Kč

Rok 2022 je z hlediska nárůstu nákladů na provoz TJ veliký, proto jsme rádi, že jsme finanční podporu obdrželi a využijeme ji na pořízení nezbytného sportovního náčiní a vybavení a na náklady na provoz sportovního areálu.

 

Vedení TJ chce tímto poděkovat za finanční podporu MSK a věří,

že s touto podporou může počítat i v následujících letech.

Aktuální domácí zápasy

5.8.2022 v 17:00 hod

TJ NEBORY – SOKOL NÝDEK


10.8.2022 v 17:00 hod

TJ NEBORY – FK TŘINEC 18

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby