TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Vedení klubu rozhodlo, že klub zakoupí pro lepší reprezentaci tréninkové a vycházkové oblečení pro mládežnické, dorostenecké a mužské členy oddílu kopané a 10 našich trenérů. Předseda: bude to sice větší finanční investice, ale všechny kluby v okolí již mají tyto věci vyřešené a my věříme, že naše mládež si toho bude vážit. Mít klubové tréninkové oblečení (dres a trenky) a klubovou teplákovou soupravu se znakem klubu pro ně bude znamenat posun vpřed. To vše si můžeme dovolit zafinancovat díky finanční podpory statutárního města Třinec v roce 2024, za což jsme rádi. Držíme se plánu a tyto peníze půjdou především do mládeže. Celkové vynaložené náklady se budou pohybovat kolem 138 tis. Kč.

První fázi jsme již splnili, zakoupili jsme celkem 21 kompletů oblečení a oblékli jsme naši nejstarší mládež, a to kategorii starší a mladší dorost.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby