TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Rozlosování - muži

2.kolo        
 
 
 
  So 18.08. 17:00   Lískovec B - Frýdlant n.O. B
 
  So 18.08. 17:00   Baška - Václavovice
 
  So 18.08. 17:00   Oldřichovice - Hukvaldy
 
  Ne 19.08. 17:00   Smilovice B - Metylovice
 
  Ne 19.08. 17:00   Písek - Palkovice
 
  Ne 19.08. 17:00   Bukovec - Ostravice
 
  Ne 19.08. 17:00   Nebory - Řepiště
 
   
 
3.kolo  
 
 
 
  So 25.08. 17:00   Palkovice - Bukovec
 
  So 25.08. 17:00   Ostravice - Nebory
 
  So 25.08. 17:00   Hukvaldy - Baška
 
  So 25.08. 17:00   Václavovice - Smilovice B
 
  So 25.08. 17:00   Metylovice - Lískovec B
 
  So 25.08. 17:00   Frýdlant n.O. B - Písek
 
  Ne 26.08. 17:00   Řepiště - Oldřichovice
 
   
 
4.kolo  
 
 
 
  So 01.09. 13:00   Lískovec B - Václavovice
 
  So 01.09. 17:00   Frýdlant n.O. B - Metylovice
 
  So 01.09. 17:00   Baška - Řepiště
 
  So 01.09. 17:00   Oldřichovice - Ostravice
 
  Ne 02.09. 17:00   Smilovice B - Hukvaldy
 
  Ne 02.09. 17:00   Nebory - Palkovice
 
  Ne 02.09. 17:00   Písek - Bukovec
 
   
 
5.kolo  
 
 
 
  So 08.09. 16:30   Palkovice - Oldřichovice
 
  So 08.09. 16:30   Ostravice - Baška
 
  So 08.09. 16:30   Hukvaldy - Lískovec B
 
  So 08.09. 16:30   Václavovice - Frýdlant n.O. B
 
  Ne 09.09. 16:30   Bukovec - Nebory
 
  Ne 09.09. 16:30   Řepiště - Smilovice B
 
  Ne 09.09. 16:30   Metylovice - Písek
 
   
 
6.kolo  
 
 
 
  So 15.09. 12:30   Lískovec B - Řepiště
 
  So 15.09. 16:30   Frýdlant n.O. B - Hukvaldy
 
  So 15.09. 16:30   Baška - Palkovice
 
  So 15.09. 16:30   Oldřichovice - Bukovec
 
  Ne 16.09. 16:30   Metylovice - Václavovice
 
  Ne 16.09. 16:30   Smilovice B - Ostravice
 
  Ne 16.09. 16:30   Písek - Nebory
 
   
 
7.kolo  
 
 
 
  So 22.09. 10:30   Ostravice - Lískovec B
 
  So 22.09. 16:00   Palkovice - Smilovice B
 
  So 22.09. 16:00   Hukvaldy - Metylovice
 
  So 22.09. 16:00   Václavovice - Písek
 
  Ne 23.09. 16:00   Nebory - Oldřichovice
 
  Ne 23.09. 16:00   Bukovec - Baška
 
  Ne 23.09. 16:00   Řepiště - Frýdlant n.O. B
 
   
 
8.kolo  
 
 
 
  So 29.09. 12:00   Lískovec B - Palkovice
 
  So 29.09. 16:00   Václavovice - Hukvaldy
 
  So 29.09. 16:00   Frýdlant n.O. B - Ostravice
 
  So 29.09. 16:00   Baška - Nebory
 
  Ne 30.09. 16:00   Metylovice - Řepiště
 
  Ne 30.09. 16:00   Smilovice B - Bukovec
 
  Ne 30.09. 16:00   Písek - Oldřichovice
 
   
 
9.kolo  
 
 
 
  So 06.10. 15:30   Oldřichovice - Baška
 
  So 06.10. 15:30   Palkovice - Frýdlant n.O. B
 
  So 06.10. 15:30   Ostravice - Metylovice
 
  So 06.10. 15:30   Hukvaldy - Písek
 
  Ne 07.10. 15:30   Nebory - Smilovice B
 
  Ne 07.10. 15:30   Bukovec - Lískovec B
 
  Ne 07.10. 15:30   Řepiště - Václavovice
 
   
 
10.kolo  
 
 
 
  So 13.10. 11:30   Lískovec B - Nebory
 
  So 13.10. 15:30   Hukvaldy - Řepiště
 
  So 13.10. 15:30   Václavovice - Ostravice
 
  So 13.10. 15:30   Frýdlant n.O. B - Bukovec
 
  Ne 14.10. 15:30   Metylovice - Palkovice
 
  Ne 14.10. 15:30   Smilovice B - Oldřichovice
 
  Ne 14.10. 15:30   Písek - Baška
 
   
 
11.kolo  
 
 
 
  So 20.10. 15:00   Baška - Smilovice B
 
  So 20.10. 15:00   Oldřichovice - Lískovec B
 
  So 20.10. 15:00   Palkovice - Václavovice
 
  So 20.10. 15:00   Ostravice - Hukvaldy
 
  Ne 21.10. 15:00   Nebory - Frýdlant n.O. B
 
  Ne 21.10. 15:00   Bukovec - Metylovice
 
  Ne 21.10. 15:00   Řepiště - Písek
 
   
 
13.kolo  
 
 
 
  So 03.11. 14:00   Ostravice - Písek
 
  So 03.11. 14:30   Baška - Frýdlant n.O. B
 
  So 03.11. 14:30   Oldřichovice - Metylovice
 
  So 03.11. 14:30   Palkovice - Řepiště
 
  Ne 04.11. 11:30   Smilovice B - Lískovec B
 
  Ne 04.11. 14:30   Nebory - Václavovice
 
  Ne 04.11. 14:30   Bukovec - Hukvaldy
 
   
 
1.kolo  
 
 
 
  So 10.11. 14:00   Písek - Lískovec B
 
  So 10.11. 14:00   Frýdlant n.O. B - Smilovice B
 
  So 10.11. 14:00   Metylovice - Baška
 
  So 10.11. 14:00   Václavovice - Oldřichovice
 
  So 10.11. 14:00   Hukvaldy - Nebory
 
  So 10.11. 14:00   Ostravice - Palkovice
 
  Ne 11.11. 14:00   Řepiště - Bukovec
 
   
 
12.kolo  
 
 
 
  So 27.10. 15:00   Hukvaldy - Palkovice
 
  So 27.10. 15:00   Frýdlant n.O. B - Oldřichovice
 
  St 31.10. 18:00   Lískovec B - Baška
 
  So 17.11. 13:30   Řepiště - Ostravice
 
  So 17.11. 13:30   Václavovice - Bukovec
 
  So 17.11. 13:30   Písek - Smilovice B
 
  Ne 18.11. 13:30   Metylovice - Nebory
 
   
 
16.kolo  
 
 
 
  So 23.03. 12:00   Lískovec B - Metylovice
 
  So 23.03. 15:00   Oldřichovice - Řepiště
 
  So 23.03. 15:00   Baška - Hukvaldy
 
  Ne 24.03. 15:00   Bukovec - Palkovice
 
  Ne 24.03. 15:00   Nebory - Ostravice
 
  Ne 24.03. 15:00   Smilovice B - Václavovice
 
  Ne 24.03. 15:00   Písek - Frýdlant n.O. B
 
   
 
17.kolo  
 
 
 
  So 30.03. 15:30   Václavovice - Lískovec B
 
  So 30.03. 15:30   Hukvaldy - Smilovice B
 
  So 30.03. 15:30   Řepiště - Baška
 
  So 30.03. 15:30   Ostravice - Oldřichovice
 
  So 30.03. 15:30   Palkovice - Nebory
 
  Ne 31.03. 15:30   Metylovice - Frýdlant n.O. B
 
  Ne 31.03. 15:30   Bukovec - Písek
 
   
 
18.kolo  
 
 
 
  So 06.04. 12:30   Lískovec B - Hukvaldy
 
  So 06.04. 15:30   Oldřichovice - Palkovice
 
  So 06.04. 15:30   Baška - Ostravice
 
  So 06.04. 15:30   Frýdlant n.O. B - Václavovice
 
  Ne 07.04. 15:30   Nebory - Bukovec
 
  Ne 07.04. 15:30   Smilovice B - Řepiště
 
  Ne 07.04. 15:30   Písek - Metylovice
 
   
 
19.kolo  
 
 
 
  So 13.04. 16:00   Václavovice - Metylovice
 
  So 13.04. 16:00   Hukvaldy - Frýdlant n.O. B
 
  So 13.04. 16:00   Řepiště - Lískovec B
 
  So 13.04. 16:00   Ostravice - Smilovice B
 
  So 13.04. 16:00   Palkovice - Baška
 
  Ne 14.04. 16:00   Bukovec - Oldřichovice
 
  Ne 14.04. 16:00   Nebory - Písek
 
   
 
20.kolo  
 
 
 
  So 20.04. 13:00   Lískovec B - Ostravice
 
  So 20.04. 16:00   Oldřichovice - Nebory
 
  So 20.04. 16:00   Baška - Bukovec
 
  So 20.04. 16:00   Frýdlant n.O. B - Řepiště
 
  Ne 21.04. 16:00   Smilovice B - Palkovice
 
  Ne 21.04. 16:00   Metylovice - Hukvaldy
 
  Ne 21.04. 16:00   Písek - Václavovice
 
   
 
21.kolo  
 
 
 
  So 27.04. 16:00   Hukvaldy - Václavovice
 
  So 27.04. 16:00   Řepiště - Metylovice
 
  So 27.04. 16:00   Ostravice - Frýdlant n.O. B
 
  So 27.04. 16:00   Palkovice - Lískovec B
 
  So 27.04. 16:00   Oldřichovice - Písek
 
  Ne 28.04. 16:00   Bukovec - Smilovice B
 
  Ne 28.04. 16:00   Nebory - Baška
 
   
 
22.kolo  
 
 
 
  So 04.05. 13:30   Lískovec B - Bukovec
 
  So 04.05. 16:30   Baška - Oldřichovice
 
  So 04.05. 16:30   Frýdlant n.O. B - Palkovice
 
  So 04.05. 16:30   Václavovice - Řepiště
 
  Ne 05.05. 16:30   Smilovice B - Nebory
 
  Ne 05.05. 16:30   Metylovice - Ostravice
 
  Ne 05.05. 16:30   Písek - Hukvaldy
 
   
 
23.kolo  
 
 
 
  So 11.05. 16:30   Řepiště - Hukvaldy
 
  So 11.05. 16:30   Ostravice - Václavovice
 
  So 11.05. 16:30   Palkovice - Metylovice
 
  So 11.05. 16:30   Oldřichovice - Smilovice B
 
  So 11.05. 16:30   Baška - Písek
 
  Ne 12.05. 16:30   Bukovec - Frýdlant n.O. B
 
  Ne 12.05. 16:30   Nebory - Lískovec B
 
   
 
24.kolo  
 
 
 
  So 18.05. 14:00   Lískovec B - Oldřichovice
 
  So 18.05. 17:00   Frýdlant n.O. B - Nebory
 
  So 18.05. 17:00   Václavovice - Palkovice
 
  So 18.05. 17:00   Hukvaldy - Ostravice
 
  Ne 19.05. 17:00   Smilovice B - Baška
 
  Ne 19.05. 17:00   Metylovice - Bukovec
 
  Ne 19.05. 17:00   Písek - Řepiště
 
   
 
25.kolo  
 
 
 
  So 25.05. 17:00   Ostravice - Řepiště
 
  So 25.05. 17:00   Palkovice - Hukvaldy
 
  So 25.05. 17:00   Oldřichovice - Frýdlant n.O. B
 
  So 25.05. 17:00   Baška - Lískovec B
 
  Ne 26.05. 17:00   Bukovec - Václavovice
 
  Ne 26.05. 17:00   Nebory - Metylovice
 
  Ne 26.05. 17:00   Smilovice B - Písek
 
   
 
26.kolo  
 
 
 
  So 01.06. 14:00   Lískovec B - Smilovice B
 
  So 01.06. 17:00   Frýdlant n.O. B - Baška
 
  So 01.06. 17:00   Václavovice - Nebory
 
  So 01.06. 17:00   Hukvaldy - Bukovec
 
  So 01.06. 17:00   Řepiště - Palkovice
 
  Ne 02.06. 17:00   Metylovice - Oldřichovice
 
  Ne 02.06. 17:00   Písek - Ostravice
 
   
 
15.kolo  
 
 
 
  So 08.06. 17:00   Frýdlant n.O. B - Lískovec B
 
  So 08.06. 17:00   Václavovice - Baška
 
  So 08.06. 17:00   Palkovice - Písek
 
  So 08.06. 17:00   Ostravice - Bukovec
 
  So 08.06. 17:00   Řepiště - Nebory
 
  So 08.06. 17:00   Hukvaldy - Oldřichovice
 
  Ne 09.06. 17:00   Metylovice - Smilovice B
 
   
 
14.kolo  
 
 
 
  So 15.06. 14:00   Lískovec B - Písek
 
  So 15.06. 17:00   Baška - Metylovice
 
  So 15.06. 17:00   Oldřichovice - Václavovice
 
  So 15.06. 17:00   Palkovice - Ostravice
 
  Ne 16.06. 17:00   Smilovice B - Frýdlant n.O. B
 
  Ne 16.06. 17:00   Nebory - Hukvaldy
 
  Ne 16.06. 17:00   Bukovec - Řepiště
 

Aktuální domácí zápasy

18.8.2021 v 17:30 hod

Nebory - Hrádek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby