TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 26.3.2017 naši muži zahájí jarní část okresního přeboru na domácím hřišti proti týmu z Milíkova.

   V rámci zimní přípravy, kterou si naši hráči odtrénovali v krytých prostorech haly ve Smilovicích a na 5.ZŠ v Třinci odehráli  naši muži dva přátelské utkání a to dne 25.2. 2017 na umělé trávě v Třinci proti Bukovci. Utkání bylo velmi vyrovnané a skóre se otáčelo na obě strany. Naše mužstvo vedlo 3:2, ale po prostřídání, kdy šanci dostali i mladí hráči z řad dorostu utkání nakonec skončilo výsledkem 5 : 4 pro Bukovec. Škoda jenom, že se nám zranil klíčový hráč mužstva Radek Mendrok.

Druhé utkání jsme sehráli dne 5.3.2017 na umělce v Českém Těšíně proti týmu s Polska Spójnia Zebrzydowice, které je již dlouholetým přihraničním  partnerem naší TJ.        

                                               TJ NEBORY                         Spójnia Zebrzydowice

 

                                             2               :              1

 

Naše mužstvo vstoupí do jarní části pod novým trenéremJakubem   Štvrtňou, který se nám stará i o výchovu mládeže a byl naším bývalým hráčem i odchovancem. Funkci druhého trenéra bude vykonávat Petr Janeczko a vedoucího mužstva Jaroslav Mendrok.

Náš tým jsme doplnili do jarní část hráči:

Brankář: Ondrászek Tomáš roč. 1985

Hráči: Pivko Bogdan, Marek Molota  vrátili se po přestávce do týmu

            Strokosz David přestup z Nýtku

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby