TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

V sobotu 27.1.2024 bylo odehráno první přípravné utkání našich mužů v jarní části přípravy na jarní soutěž.

Prvním soupeřem v rámci prvního kola zimního poháru OFS bylo mužstvo 1. FK Spartak Jablunkov, hrající o třídu výše, a to 1A. Utkání hrané na umělé trávě v Třinci, za ne příliš příjemného počasí, bylo velmi vyrovnané a naše mužstvo vyhrálo 2:1 a postoupilo do dalšího kola poháru.

 

Naše mužstvo nastoupilo do prvního poločasu i s několika dorostenci, kterým chtěl trenér Jaroslav Chlebek dát šanci a vyzkoušet si jejich kvalitu. Utkání mělo po celou dobu velmi dobrou úroveň a na hráčích byla vidět chuť do hry. Šance byly vidět na obou stranách a ve 20 minutě se ve vápně hostů nejlépe zorientoval Jarda Chlebek ml. a zařídil našemu mužstvu vedení 1:0. Poté se hosté zvedli a vyvinuli tlak, který vedl k vyrovnávací brance ve 40 minutě po krásné křídelní akci a centrem do pokutového území. Z výskoku se nemýlil osamocený hráč Jablunkova Adrian Skupien a vyrovnal na 1:1.

Po krátkém oddychu se rozehrál druhý poločas, v němž nastoupilo naše mužstvo již bez dorostenců a bylo to znát. Do 20 minuty se obě mužstva střídala v šancích a když Jablunkov neproměnil doslova dvě tutovky zmařené dobře chytajícím brankářem Davidem Misiorzem, začalo naše mužstvo získávat herní převahu. Neujala se dobrá šance Jana Latochy, ani Mária Latochy. A když brankář hostů vyrazil i střely Lipovského, Rufera a Chlebka ml., zdálo se, že se utkání chýlí k penaltovému rozuzlení. To se však změnilo v 78. minutě, kdy byl v pokutovém území faulován náš hráč Jan Latocha, který následně proměnil pokutový kop na 2:1. Naše mužstvo si už zkušeně pohlídalo utkání do konce a potěšilo všechny příznivce Neborského fotbalu.

1

Misiorz David

10

 Lipowski David

13

Walach Dominik

9

 Rufer Adam

 2

Chlebek Jaroslav

11

 Godfryd Marek

14

Chlebek Jaroslav

8

 Radek Mendrok (K)

17

Sikora Adam

5

 Latocha Mario

15

 Klimša Jan

12

 Kreželok Jan

4

Kreželok Adam

7

 Topiarz Jakub

16

 Chovaniec Jan

6

 Latocha Jan

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Hnojník

23.3.22024 v 15:00 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby