TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Aktuality - muži

Hodnocení uživatelů:  / 1

3.mistrovské utkání

Nebory  -  Kukčice pod Ond.

7  :  1

V neděli 6.9.2015 odehráli,  za ne příliš pěkného počasí naši muži své třetí utkání v soutěži. Na  domácím hřišti vyzvali mužstvo Kunčic a již od úvodního hvizdu se zakousli do soupeře.  Příznivci domácích si již ve 3 minutě zakřičeli gól a to, když se ve vápně nejlépe zorientoval Lukáš Hota a vsítil svou první branku a v zápase né poslední. Důraz a nátlaková hra domácích nepustila soupeře prakticky k ničemu až na jeden závar, který na dvakrát zlikvidoval domácí brankář Pyško. Hosté tlaku odolávali do 15 minuty,  kdy se  hlavou prosadil Martin Osmanczyk.    Další dva góly dal v 32 a 38 minutě Lukáš Hota a zkompletoval hatrik (zase bude něco v klubové kase).

Číst dál: NAŠI MUŽI VYHRÁLI POTŘETÍ V ŘADĚ

Hodnocení uživatelů:  / 0

Nebory  -  Tošanovice

0  :  4

Ve středu 9.9.2015 naše mužstvo mužů nastoupilo  v domácím prostředí k  pohárovému utkání proti Tošanovicím, které hrají o dvě soutěže výše a prohráli  jsme 0 : 4. Na třicet diváků vidělo poměrně dobrou kopanou, se šancemi na obou stranách. Výsledek je pro domácí, kteří nastoupili bez sedmi opor dosti krutý, měli spoustu vyložených šancí, které ale neproměnili.

Hodnocení uživatelů:  / 0

V tuto neděli 17. 8. 2014 naši muži zahájili  nový ročník okresní přeboru vítězstvím na hřišti SK Nošovic a to v poměru :

4 : 1  (góly: Mrozek Stanislav, Lipka Kuba,  Mendrok Radek, Vronka Jarek).

Naši muži i bez několika hráčů podali dobrý výkon.

Číst dál: NAŠI MUŽI ZAHÁJILI SEZÓNU VÍTĚZNĚ NA HŘIŠTI NOŠOVIC

Hodnocení uživatelů:  / 0

Naši muži zahájí nový ročník Okresního přeboru sk. B utkáním dne 17.8.2014 na hřišti v Nošovicích a dne 24.8.2014 se v prvním utkání doma utkají s mužstvem Metylovic. Začátek utkání v 17.00hod.

Nový ročník se jeví velmi zajímavě z hlediska nových týmů ve skupině. Přibyli nám tři utkání, které můžeme považovat jako derby. Jsou to mužstva Oldřichovic, Tošanovic a Hrádku.

Náš dorost vstoupí do druhého ročníku prvním utkáním doma a dne 24.8.2014 , kde přivítá mužstvo Bystřice. Zahájení utkání je ve 14.30 hod.

SRDEČNĚ TÍMTO ZVEME VŠECHNY FANDY

Hodnocení uživatelů:  / 2

Poslední zlepšené výsledky stabilizovali kádr a posunuli mužstvo do středu tabulky, které vévodí mužstvo ze sousední obce TJ Smilovice, se kterými se utkají Nebory již tuto neděli 8.6.2014 od  17.00 hod. doma v gurce.

V sobotu dne 31. 5. 2014,  se naše mužstvo mužů opět a to podruhé v tomto týdnu prokopalo ve venkovním utkání okresního přeboru k důležitým třem bodům a drží si čtyř zápasovou neporazitelnost.

poslední výsledky:  Nebory – Nošovice 1:1, Nebory – Lísokovec  B 4 : 1,  Metylovice – Nebory 1 : 3, Frýdlant B – Nebory 1 : 4

Vedení TJ Nebory tímto zve všechny fandy domácího i hostujícího týmu, na nedělní utkání.

Zveme i jejich rodinné příslušníky, děti, vnoučata. Máme již otevřené dětské hřiště, kde se mohou děti dostatečně vydovádět.  Dospělí mohou v té době fandit a využít nabídku našeho bufetu.

PŘIĎTE NAŠE MUŽSTVO POVZBUDIT.

 

Hodnocení uživatelů:  / 0

Po podzimní části se naše mužstvo mužů nachází na 10. místě s pasivním skórem 19 : 21. Myslím si, že toto umístění neodpovídá nynější kvalitě týmu

Proto bych začal poděkováním hráčům, kteří se podíleli na trénincích a zápasech v maximální míře a bez kterých by výkony a umístění v tabulce bylo ještě horší. Tým podával střídavé výkony. Dobré zápasy jsme odehráli s Ostravicí, Palkovicemi, Bukovcem, Řepištěm a nečekaně horší se slabšími soupeři: Dobrá „B“, Nošovice, Lískovec. Je škoda, že v těch prohraných zápasech jsme si vypracovali plno šancí, které jsme, ale nebyli schopni proměnit. Některým hráčům chyběla fyzička, bojovnost, zodpovědnost, přesné a důrazné zakončování, plnění příkazů a úkolů jednotlivců. Abych to shrnul, mužstvu chybí osobnost, která vezme na sebe zodpovědnost, která vyhecuje, povzbudí, zdiriguje hráče na hřišti a třeba i rozhodne zápas. Jako trenér budu chtít v zimní přípravě družstvo co nejlépe připravit na jaro a vše bude záležet na všech hráčích, jestli se přidají. Chtěl bych jen hráčům připomenout, že fotbal na naší úrovni by se měl hrát pro radost vlastní, oddílů, diváků, a proto by měli udělat maximum, co jim čas a svědomí dovolí. Všichni by si měli šáhnout do svědomí a uvědomit si, že nové vedení dělá vše pro budoucnost TJ. Budoucností jste vy a Vaše děti, né my větrem už ošlehaní. Doufám, že nezklameme jako manšaft vedení TJ přístupek k zimní příprav, klub to stojí nemalé finanční náklady a na jaře za to bude chtít výsledky.

Hodnocení uživatelů:  / 0

Zimní příprava začne 7. Ledna v 16:00 srazem v hospodě U Sojky. Bude výběh, po kterém si sedneme a domluvíme další podrobnosti. Tímto prosím všechny hráče, aby zodpovědně brali přístupk přípravě. Výbor byl ochotný přispět nemalou částkou na tuto přípravu. Trénovat budeme 3x týdně, aby se mohli účastnit i studenti.

Program zimní přípravy:

Út- stadion na Lesní (lesopark) 17-18 – 10x 

Čt- stadion na Lesní (umělá tráva) 18-19:30 – 10x 

Ne- tělocvična na Gymnáziu v Třinci- 8-9:30 – 10x

Budu moc rád, když nás bude trénovat co nejvíce.

            Trenér Franek Štefan

Hodnocení uživatelů:  / 1

Mužstvo mužů odehrálo dne 9.11.2013 své poslední podzimní utkání na hřišti sousedů ze Smilovic.

Naši muži v derby podali velmi sympatický a bojovný výkon, když vedli 1 : 0 po gólu Filipa Žajdlíka. Nakonec však odcházeli ze hřiště poraženi po prohře 3 : 1. Naše hráče může mrzet množství neproměněných šancí, navíc nám nebylo nakloněno ani sportovní štěstí.

Vedení TJ děkuje všem hráčům za předvedené výsledky v podzimní části, děkuje také všem rodinným příslušníkům za trpělivost, bez které by to nešlo. 

Doufáme, že se všichni  hráči pustí do důsledné přípravy v zimním přestávkovém období, dodají si nejenom fyzickou kondici , ale i psychickou, a na jaře předvedou zlepšenou výkonnost. Teď jsou muži na 10. místě se 14 body a mají skóre 19:21.  

Hodnocení uživatelů:  / 1

Tento ročník už z nově vytvořeným mužstvem dorostu a z pokračujícím mužstvem starší přípravky.

MUŽSTVO MUŽŮ

Zařazení družstev do soutěží ročníku 2013/2014 OFS Frýdek-Místek

 

Okresní přebor muži

 

1.     TJ Smilovice B

     2.  TJ Sokol Lískovec B

     3.  BFK Frýdlant n. O. B

     4.  SK Nošovice – Lhoty

     5.  TJ Řepiště

     6.  TJ Beskyd Bukovec

     7.  TJ Janovice

     8.  TJ Sokol Palkovice

     9.  TJ Sokol Ostravice

   10.  TJ Sokol Dobrá B

   11.  TJ Sokol Baška

   12.  TJ Nebory

   13.  SK Metylovice

   14.  TJ Sokol Chlebovice

MUŽSTVO DOROSTU                                              MUŽSTVO STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor sk. "B" starší dorost                  Třinecká liga starší přípravka

 

    1. TJ Vendryně                                                  1.  TJ Spartak Jablunkov A

    2. TJ Písek                                                         2.  TJ Spartak Jablunkov B

    3. TJ Smilovice                                                  3.   SK Návsí

    4. SK Návsí                                                        4.  TJ Bystřice

    5. TJ Bystřice                                                     5.  TJ Oldřichovice

    6. TJ Beskyd Bukovec                                        6.  TJ Sokol Hnojník

    7. TJ Sokol Hrádek                                             7.  TJ Nebory

    8. TJ Oldřichovice                                               8.  TJ Smilovice

    9. TJ Milíkov

  10.  Lučina,Vojkovice

  11. TJ  Nebory

  12 .TJ Sokol Mosty

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

410381
DNESDNES43
VČERAVČERA724
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN3011
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC10028
CELKEMCELKEM410381

Spřátelené weby