TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Mužstvo mužů odehrálo dne 9.11.2013 své poslední podzimní utkání na hřišti sousedů ze Smilovic.

Naši muži v derby podali velmi sympatický a bojovný výkon, když vedli 1 : 0 po gólu Filipa Žajdlíka. Nakonec však odcházeli ze hřiště poraženi po prohře 3 : 1. Naše hráče může mrzet množství neproměněných šancí, navíc nám nebylo nakloněno ani sportovní štěstí.

Vedení TJ děkuje všem hráčům za předvedené výsledky v podzimní části, děkuje také všem rodinným příslušníkům za trpělivost, bez které by to nešlo. 

Doufáme, že se všichni  hráči pustí do důsledné přípravy v zimním přestávkovém období, dodají si nejenom fyzickou kondici , ale i psychickou, a na jaře předvedou zlepšenou výkonnost. Teď jsou muži na 10. místě se 14 body a mají skóre 19:21.