Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší

Poslední zlepšené výsledky stabilizovali kádr a posunuli mužstvo do středu tabulky, které vévodí mužstvo ze sousední obce TJ Smilovice, se kterými se utkají Nebory již tuto neděli 8.6.2014 od  17.00 hod. doma v gurce.

V sobotu dne 31. 5. 2014,  se naše mužstvo mužů opět a to podruhé v tomto týdnu prokopalo ve venkovním utkání okresního přeboru k důležitým třem bodům a drží si čtyř zápasovou neporazitelnost.

poslední výsledky:  Nebory – Nošovice 1:1, Nebory – Lísokovec  B 4 : 1,  Metylovice – Nebory 1 : 3, Frýdlant B – Nebory 1 : 4

Vedení TJ Nebory tímto zve všechny fandy domácího i hostujícího týmu, na nedělní utkání.

Zveme i jejich rodinné příslušníky, děti, vnoučata. Máme již otevřené dětské hřiště, kde se mohou děti dostatečně vydovádět.  Dospělí mohou v té době fandit a využít nabídku našeho bufetu.

PŘIĎTE NAŠE MUŽSTVO POVZBUDIT.

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN3011