Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší

V tuto neděli 17. 8. 2014 naši muži zahájili  nový ročník okresní přeboru vítězstvím na hřišti SK Nošovic a to v poměru :

4 : 1  (góly: Mrozek Stanislav, Lipka Kuba,  Mendrok Radek, Vronka Jarek).

Naši muži i bez několika hráčů podali dobrý výkon.

V první půli, která skončila 1 : 1 se střídali šance na obou stranách, ale dobrý výkon kolektivu a brankáře stále držel naděje na dobrý výsledek.

V poločase trenér mužstva Franek zdůraznil, že by mužstvo v druhé půli mělo hrát jednoduše a to se projevilo vstřelením třech gólů během 53 - 60min.

Mužstvo zbytek zápasu odehrálo v poklidu a pohlídali si výsledek.

Lepší vstup do soutěže si naši hráči a vedení nemohlo přát a věří, že se nám výsledek podaří potvrdit v nedělním utkání na domácím hřišti a to:

24.8.2014 17:00 hod TJ Nebory – SK Metylovice.

V předzápase tohoto utkání zahájí soutěž i naši dorostenci, kteří odehrají své utkání od 14:30 – TJ  Nebory – TJ Bystřice.

Vedení TJ zve všechny fandy kopané na tyto zápasy

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN3008