TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

3.mistrovské utkání

Nebory  -  Kukčice pod Ond.

7  :  1

V neděli 6.9.2015 odehráli,  za ne příliš pěkného počasí naši muži své třetí utkání v soutěži. Na  domácím hřišti vyzvali mužstvo Kunčic a již od úvodního hvizdu se zakousli do soupeře.  Příznivci domácích si již ve 3 minutě zakřičeli gól a to, když se ve vápně nejlépe zorientoval Lukáš Hota a vsítil svou první branku a v zápase né poslední. Důraz a nátlaková hra domácích nepustila soupeře prakticky k ničemu až na jeden závar, který na dvakrát zlikvidoval domácí brankář Pyško. Hosté tlaku odolávali do 15 minuty,  kdy se  hlavou prosadil Martin Osmanczyk.    Další dva góly dal v 32 a 38 minutě Lukáš Hota a zkompletoval hatrik (zase bude něco v klubové kase).

 

 Po poločase se i po vystřídání,  nátlaková hra domácího týmu nezměnila, ale hostům se podařilo v 60 min. snížit z pokutového kopu . To však bylo ze strany hostů vše, protože další branky stříleli domácí  v tomto sledu: 61 min. Adamiec  Pavel nechytatelná střela  pod břevno, 68 min. Lipka Kuba střela šajtlí z hranice pokutového kopu  a poslední branku v 78 min. vsítil Faruga Tomáš po zahrání přímého kopu střelou  k tyči.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby