TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V sobotu 20.7.2019 se naše mužstvo opět zúčastnilo tradičního Memoriálu Ing. Vladislava Krejzy pořádaného Obcí Smilovice a SC Smilovice.

 

Na turnaji byla mužstva TJ Oldřichovice, SC Smilovice a TJ Vendryně. Všechny tyto týmy hrají vyšší soutěže, takže jsme mohli pouze překvapit a užít si utkání v přátelském duchu. V prvním utkání naše mužstvo porazilo TJ Oldřichovice 3:0 a ve finálovém utkání jsme byli rovnocenným soupeřem domácímu týmu Smilovic. I když jsme utkání prohráli 4:2, náš výkon byl slibný. 

V mužstvu se dobrým výkonem prezentovali naši mladí odchovanci Adam a Jan Kreželokovi, kteří se vrátili z klubu TJ Bystřice, kde hráli v dorostu.

Mužům začíná sezóna 18.8.2019 utkáním v Návsí. První domácí utkání proti mužstvu Bukovce se hraje 1.9.2019 od 16.00 hod. Novinkou je i předzápas našich žáků, který začíná do 12.30 hod., za soupeře jim bude mužstvo Mostů.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby