Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší

Dne 20.4.2013 naše mužstvo sehrálo derby utkání z mužstvem TJ Oldřichovice.

Naše mužstvo od počátku jevilo snahu že si chce odvést tři body. Nepouštělo soupeře do žádné šance a samo si jich vytvořilo nespočetně. Ujeli jsme se vedení  v prvním poločase 1:0 po standartní situaci se k míči po protežování Brtuse dostal Osmančík, který zasunul míč do prázdné brány. V dalších minutách své šance neproměnili Cieslar, Mendrok, Holeksa.

Druhý poločas probíhal ve stejném stylu. Nebory si vypracovaly několik šancí a tu největší v podání pokutového kopu zahodil v 67 min. Filip Žajdlík, kterého vychytal brankář hostů Ondrašek.

(najde se v mužstvu střelec pokutových kopů? Druhé utkání po sobě a druhá neproměněná penalta)

Od této chvíle se domácí mužstvo fotbalově zvedlo a začalo zatápět v našem pokutovém území.

Trest se dostavil v 85 minutě (1 : 1), kdy domácí nejprve vystřelili z 12m , brankář Pyško střelu reflexivně vyrazil, ale dorážce již zabránit nedokázal.

Sestava:   Pyško, Branný, Osmančyk, Brtus, Oborný, Vranka,Sliž, Mendrok, Žajdlik, Cieslar, Holeksa

Náhradníci: Kluz, Slivka, Homa, Dobeš, Adamiec

DALŠÍ UTKÁNÍ