TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

TJ NEBORY  : SOKOL LÍSKOVEC ,,B,,

3  :  1

 

Dne  22.5.2013 naši muži odehráli na domácím hřišti odložené utkání proti mužstvu TJ Lískovec ,,B,,. Od začátku bylo vidět na našich hráčích odhodlání napravit špatné výsledky z minulých kol.

V prvním poločase po neproměnění mnoha vyložených šancí (jak je to u nás zvykem) se ujali hosté po dorážce v malém vápně vedení  (1 : 0). Už v té době bylo viditelné, že zkušený hlavní rozhodčí (nesluší se jmenovat), bude tlačit soupeře přes nedovolené zákroky a žluté karty (poměr odpískaných nedovolených zákroků v celém utkání vyzněl 52 pro domácí a 16 pro hosty). Bombastický ba až heroický výkon hostujícího brankáře tlumil náš nápor. Nakonec jsme se dočkali ke konci poločasu kdy Karel Cieslar zavěsil z dorážky pod břevno  (1 : 1).

Druhý poločas se odvíjel stále v naší režii, ale i hosté občas zahrozili. Bylo obdivuhodné, že naše mužstvo přesto že neproměnilo několik vyložených šancí tlačilo hosty nadále a za odměnu jim byla druhá branka. kdy se nadvakrát prosadil opět Karel Cieslar (2 : 1). Tento hráč měl následně další dvě vyložené šance, ale nedal. Hosté v té době zahrávali dvě nebezpečné standarty, které neproměnili. Toho využilo naše mužstvo které proměnilo ještě jednu šanci a navýšilo  konečný výsledek na (3 : 1).

 

 


Druhé utkání tohoto týdne bylo odehrané v neděli 26.5.2013 na domácím hřišti proti sestupem ohroženému mužstvu ze SOKOLA METYLOVICE.

TJ NEBORY  : SOKOL METYLOVICE

0  :  6

Ostuda na všech frontách, zklamaní diváci, tak to vypadalo v nedělním zápase. Hráči by se měli zamyslet nad svým přístupem, toto si všichni říkali po zápase. Ale co, vždyť to hrají za párek a pivo.