TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

V měsíci červnu 2013 proběhlo jednání zástupců dvou nejsilnějších zájmových organizací v obci Nebory, a to TJ Nebory a PZKO, které sdílejí společný areál.

 

Za podpory předsedy Osadního výboru Nebory se rozhodli, že budou společně usilovat o vytvoření oddychové zóny s hracími dětskými prvky (herní sestava s klouzačkou, houpačky, hrazda, kladina, pískoviště a lavičky) pro děti od 3 do 10 let. Pro uskutečnění tohoto záměru se rozhodlo vedení TJ Nebory požádat vedení Města Třince o finanční podporu daného projektu.

 

 

Vedení Města Třince po projednání předloženého projektu schválilo finanční podporu na výstavbu dětského hřiště v roce 2014, která pokryje téměř celý projekt.

 

Dne 1.3.2014 byla zahájena první etapa výstavby dětského hřiště ve sportovním areálu TJ Nebory. V této etapě dojde k postupnému připravení celé plochy, které bude obsahovat výkopové a rovnací práce, zpevnění plochy včetně odvodnění, úpravu dopadové plochy včetně přípravy patek pro hrací prvky.

 

Druhá etapa bude zahrnovat instalaci hracích prvků, úpravy a výsadbu trávníku, výsadby keřů a stavbu oplocení. Protože se dětské hřiště nachází v blízkosti fotbalového hřiště, bude mimo projekt, pro zajištění bezpečnosti postavena ochranná síť (vysoká 5m a dlouhá 50m), která bude oddělovat jednotlivá hřiště.

 

Termín slavnostního otevření dětského hřiště je naplánován na sobotu 24.5.2014 a bude spojen s oslavami „Dne Oszeldy (Oszeldowkou), včetně doprovodného programu pro děti.

 

Vedení TJ Nebory děkuje níže uvedeným subjektům, které finančně podpořili tento projekt a tím ho pomohli dofinancovat.

 

UNIPACK, PILA HARATYK, TRI TREG s.r.o., KOVOSPORT Třinec a.s., KOVOTOM support s.r.o.

 

Aktuální domácí zápasy

29.5.2022 v 17:00 hod

Nebory - Nošovice


12.6.2022 v 17:00 hod

Nebory - Metylovice

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby