TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Nejen členové TJ Nebory, ale všichni ti, kteří využívají sportovní areál k rekreačnímu vyžití, se mohou těšit na nově vybudované zázemí. Po pěti letech využívání provizorních šaten se vedení TJ podařilo za podpory vedení statutárního města Třinec uspět v dotačním programu MŠMT 133D531.

Nová budova splňuje veškeré parametry potřebné sportovcům. Je v ní celkem pět šaten, vždy dvě jsou propojeny sprchami se sociálním zázemím. Pátou je žákovská šatna. Budova má i místnost, která bude využívána pro společenské vyžití (posilovna, herna stolního tenisu a klubovna). Dvě místnosti budou využity jako sklady pro tréninkové nářadí, uskladnění dresů a prádelna. Nezapomněli jsme ani na odpočinkové zázemí pro členy, diváky a návštěvníky. Jedná se o zastřešený prostor s venkovním sociálním zázemím (WC, včetně invalidního). Tento prostor bude vybaven stoly s lavicemi , kamny a jeho výhodou jsou stahovací žaluzie. Pro přípravu občerstvení pro hráče a návštěvníky je připraven vybavený bufet.

Kromě těchto zásadních změn jsme z klubového rozpočtu investovali navíc celkem dalších 480 tis. Kč. Tyto investice nebyly v plánu, ale z finanční rezervy z let 2018 – 2019 byl za novou budovou vydlážděn prostor o rozloze 100 m2 a postavena opěrná zeď, která by se měla v budoucnu zastřešit. Bylo postaveno celkem 55 m ochranného plotu o výšce 5 m, aby nedošlo k poškození nové budovy. Provedli jsme realizaci etapy č. III, a tou byla výstavba požární nádrže o objemu 24 m3, včetně přivedení potrubí na přečerpávání dešťové vody do požární nádrže a elektrického vedení (vše v délce 245 m). Byla to nutnost k zajištění chodu oddílu tenisu, který taky nezahálí a přiložil ruku k dílu. Rozšířením kurtu o 4 metry na délku, postavení celkem 40 m nového plotu, zbourání již rozpadající se tréninkové zdi a položení nového antukového povrchu, se jim podařilo to, o co se již snažili několik let.

VIDEOPREZENTACE STAVBY

FOTOGALERIE STAVBY

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby