Na třicet dospělých a deset dětí se dne 26.12.2015, zúčastnilo na zimním stadióně v Českém Těšíně prvního dne hokejového sportovního klání členů TJ, rodinných příslušníků a známých. Hokejové klání bylo rozehráno po dvaceti minutovém rozcvičení, které využili naši nejmenší a zařádili si nejenom z pukem a hokejkou, ale i z některými hráči.

Utkání mělo z počátku rekreační nádech, ale časem se dostalo do velmi slušných obrátek, kde nad všemi vyčnívali gólmani, kteří předváděli senzační kousky. Pro zpestření diváků došlo i k nahrané pěstní potyčce a k předvedení pár hitů. Protože nešlo o výsledek utkání skončilo smírně čtyři, čtyři. Uspořádaná akce měla velký úspěch a pro velký zájem byla zopakována dne 28. a 30.12.2015.

Organizátory velmi těší, že si všichni zúčastnění udělali čas v tak vypjatých dnech a přišli se vypotit a ztužit kolektiv.

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN3004