TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Historie Neborovského hokeje se začala psát v roce 1985, kdy se skupina hráčů kolem předsedy fotbalového klubu Karla Oszeldy rozhodla přesunout z rybníku na zimní stadion v Českém Těšíně. Tamní zimní stadion sloužil nejdříve jako tréninková plocha a po počátečním oťukávání se Neborovští zakladatelé přihlásili k účasti v tamní odborářské lize. V dalších letech ovšem soutěž  zanikla, a tak tým HC Nebory přesunul své tréninky do hokejové haly v Třinci a své soutěžní ambice začal naplňovat v Orlovské hokejové lize, kde hned v úvodní sezóně 1998/99 získal bronzové medaile. V té následující pak hokejisté Nebor dokázali, že předchozí ročník nebyl náhoda a své umístění si zopakovali.

Od sezóny 2000/2001 působí klub v Havířovské hokejové lize

Od roku 2011 pokračuje v nástupnické NAHL, kde se stal stálicí její druhé ligy.

O tom, že hráči mají velkou chuť hrát a vyhrávat, svědčí článek z novin, kde jim přenechali celou stránku a na neborovské hokejisty pěli jenom samou chválu (můžete si přečíst v příloze).

Po dlouhotrvajících problémech v komunikaci s bývalým vedením klubu se hráči rozhodli, že se osamostatní ale že si zachovají stávající název.

Nynější vedení TJ NEBORY si cení, že někteří hráči HC NEBORY se zapojují do dění v TJ a prakticky se stávají znovu její součástí.

 

 

článek o HC NEBORY, který vyšel v DENÍKu - ZDE 

Aktuální domácí zápasy

21.4.2019 v 16:00 hod

Nebory - Hukvaldy

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Spřátelené weby