TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

V sobotu 27. července 2013 proběhl fotbalový turnaj v malé kopané na umělé trávě u 4. Z.Š.  Turnaje se zúčastnilo celkem 8 mužstev, které se utkaly ve dvou skupinách. Z každé skupiny postupovaly dva nejlepší mužstva do semifinále, ostatní hráli o umístění na 5 – 8. místě. Vítězná mužstva pak hrála finále, poraženi o třetí místo.

Hned v prvním utkání SKUPINY A remizoval obhájce titulu FK RELAX s FC PODLESÍ  0:0. Tato remíza byla jediná v celém turnaji. Do této skupiny patřil také momentálně vedoucí celek městské ligy GAMISPORT a poslední INSTAL. Oba mužstva do turnaje vstoupila v oslabených sestavách. Mužstvo INSTALU ve skupině všechny utkání prohrálo a do bojů o finále nepostoupilo. FK RELAX si postup vybojoval až v posledním zápase proti GAMISPORTU, který přehrál vysoko 4:0. Druhým postupujícím ze skupiny A se stalo mužstvo FC PODLESÍ, které dokázalo porazit INSTAL i GAMISPORT shodně 1:0.

   Ve SKUPINĚ B se střetly mezi sebou mužstva FC TIP, MB TERM KONSKÁ, TJ NEBORY MK BETIS a SVĚT PLNÝ ZÁBAVY. Finalista minulého ročníku FC TIP prošel skupinou suverénním způsobem bez ztráty bodu a skórem 6:0! Marodkou zasažený tým MB TERM KONSKÁ dokázal porazit SVĚT PLNÝ ZÁBAVY, ale ani to nestačilo na postup. O druhém semifinalistovi se rozhodlo až v úplně posledním zápase, kdy mladíci ze SVĚTA PLNÉHO ZÁBAVY mohli překvapit a porazit TJ NEBORY MK BETIS o dvě branky, což by jim v konečném zúčtování stačilo na postup ze skupiny B, jenže zkušené mužstvo z Nebor v čele s Vladkem Kantorem a členy Markem Molotou, Bogdanem Pivkem, Edou Oborným, Jaroslavem Vronkou a dalšími,  si postup pohlídalo a zvítězilo v důležitém utkání 2:0 a postoupilo z druhého místa.     Ve hře o 5 – 8. místo na sebe narazily mužstva GAMISPORT – SVĚT PLNÝ ZÁBAVY a INSTAL – MB TERM KONSKÁ. Obě utkání zvládla lépe domácí mužstva, GAMISPORT přestřílel SVĚT PLNÝ ZÁBAVY 3:2 a INSTAL si poradil s Konskou 2:0.

 

     V semifinále se utkaly FK RELAX – TJ NEBORY MK BETIS a FC PODLESÍ – FC TIP. Tentokrát přálo štěstí hostům. FK RELAX po velkém boji podlehl dobře zorganizované obraně a skvěle provedených rychlých breakům BETISU 1:3. V druhém zápase FC PODLESÍ nestačilo na svého soupeře a podlehlo hostům .

 

 Z boje o konečné umístění odstartoval zápas o 7-8. místo. V něm na sebe narazily mužstva SVĚT PLNÝ ZÁBAVY – MB TERM KONSKÁ. Domácí ani v tomto utkání neokusili chuť vítězství a prohráli 0:3.FC TIP 0:3.  V souboji o 5-6. místo si to rozdaly mužstva GAMISPORT – INSTAL. Ve střelecky nejvydařenějším utkání porazili domácí tým INSTALU vysoko 5:2! 

 

    Zápas o 3-4. místo mezi FK RELAX – FC PODLESÍ přinesl zajímavý průběh. Domácí se velmi rychle dostali do vedení 3:0 a zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto, ale hosté dvěma brankami dokázali vykřesat naději, jenže tu utnul až v poslední minutě proměněnou penaltou domácí FK RELAX, který tak získal bronzový pohár rozhodčího Pavla Fujáka.

 

Ve finále na sebe narazily mužstva FC TIPTJ NEBORY MK BETIS. Do poloviny utkání drželi hosté s domácími krok. Poté FC TIP udeřil a dvěma góly se dostal vedení. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, ale marně, na vynikajícího gólmana Tomáše Nového nevyzráli. Hráči FC TIPU, tak mohli začít slavit!

 

Kromě mužstev byli také oceněni i jednotliví hráči v těchto kategoriích:

 

V doprovodné soutěži SILÁK ROKU 2013 zvítězil Marek MolotaTJ NEBORY MK BETIS, když zdvihl 75% své váhy (50Kg) celkem 15krát. Pro svůj tým získal cennou výhru v podobě tekutého moku z jablek.

 

 

Náš nejlepší silák Marek Molota

 

 

 

NEJSTARŠÍ HRÁČ turnaje a tím se stal nestárnoucí  

 

 

 

Vladislav KantorTJ NEBORY MK BETIS.

 

 

 

Odkaz na webové stránky včetně fota:  http://www.svetplnyzabavy.cz/fotbal/detail-turnaje/8

 

 

Aktuální domácí zápasy

1.9.2019, 16:00 hod

Nebory - Bukovec 


 15.9.2019, 16:00 hod

Nebory - Milíkov

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby