TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Sportovní část:

 

V roce 2015 byly realizováno několik  turnajů . 

 

1. turnaj -Tradiční „Doubles“   dne  13.6.2016  realizováno M.Kusnierzem ,

 

Zúčastnilo se 12 hráčů, kterým se na šikovné sportovní ruce dívalo  mnoho rodinných příslušníků.

 

2. turnaj - „Baňkoř cup „ – dne 19.9.2015 pořádaný B. Piwkem , byl opět, jako každým rokem  silně obsazen. Předvedená hra všech účastníků byla na vysoké úrovni a i na tomto turnaji nechyběla početná skupina rodinných příslušníků, kteří si mohli ukřičet hlasitým povzbuzováním hlasivky.

 

Dále byly zorganizovány 2  turnaj kategorie „Masters „  turnaj čtyřher (29.8. a 3. 10.)   Realizace  M.Oszelda,K.Kavulok.

 

Tyto turnaje mají již dlouholetou  kvalitu  a jsou na ně pozvaní vybraní hráči tenisu z Třinecka  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

 

Kromě tenisu se členové zaměřili i na  mini-turnaje v nohejbalu ( 3x ) organizované našimi členy , kteří si pozvali své spolupracovníky , včetně  kamarádů.  Po dobrém výkonu patří i relaxace a tu spojili s grilováním, dobrým pivem  a posezením u ohně. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

K tenisovému oddílu již tradičně patří  pořádání Neborovských dětských olympijských her  (sportovně zábavném víceboji.) Již sedmý  ročník  se uskutečnil  12.9.2015. Ve sportovním  areálu  TJ Nebory  si celkem 28 dětí věkových kategorií od 4 – 12let vyzkoušelo mnoho připravených jak sportovních , tak i hravých disciplín, které se odehrávaly na všech zákoutích areálu. a  v  prostorách tenisových kurtů TJ. Na startu se sešlo 11 dětí  které se utkaly ve. Realizace M. Franek.

 

 

Údržba a ostatní činnost oddílu TENISU v roce 2015

 

Jako každý rok byl na jaře kurt uveden do provozu , t.j.  byla shrnuta stará antuka , vyrovnán kurt, provedeno odmechování a odstranění rostlin z kurtu ,  navezena  nová antuka a zaválcována. Byly zakoupeny  a nainstalovány   plastové lajny . Po počátečních problémech se podařilo cca po měsíci usadit a zaválcovat všechny lajny do požadovaného stavu. Byli instruováni členové oddílu jak provést drobné opravy a znovu usazení lajn. Dále byly prováděny drobné udržovací práce ,pravidelně opravováno čerpadlo na vodu ,sací koš  apod.Na konci sezóny byly položeny dřevěné desky na lajny s cílem zamezit zvedaní mrazem.

 

Brigád a údržby tenisového kurtu a vybavení se zúčastnili prakticky všichni členové tenisového oddílu .

 

Údržba a ostatní činnost oddílu TENISU v roce 2016

 

  • nainstalovat zastínění 
  • uvést kurt do provozu
  • opravit ( usadit )  umělé lajny
  • zkontrolovat  a případně opravit vodárnu
  • provést rozpis hrací doby
  • usadit skříňku na vodu ( na hadici )
  • projednat  trvalou instalaci sítě
  • ostatní práce – čistění ,natírání apod.

 

                                                                                                                                  V Neborech 15.12.2015

 

                                                                                                                                            Marcel  Kusnierz

 

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby