TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 3.6. 2017 se sešli rekreační hráči tenisu na již tradičním turnaji čtyřher, který zahajuje tenisovou sezónu. Tradičního tenisového turnaje pod názvem Nebory Open 2017 se letos zúčastnilo 10 tenisových nadšenců, kteří si nic nedarovali a sváděli mezi sebou vyrovnané boje. Konečným vítězem turnaje se stala dvojice Martin Oszelda - Pavel Madeja.

vítězové

Protože letošnímu ročníku přálo počasí, mohli si všichni zúčastnění včetně rodinných příslušníků dopřát po zápasech gulášek i pivečko. Po vyhlášení výsledků, byl turnaj ukončen volnou zábavou a dobře ugrylovaným masem. Organizátoři se těší na další letošní turnaje.

Aktuální zápasy

15.10.2017 v 15:00 hod

Nebory - Návsí

TJ NEBORY MK Betis

ZIMNÍ TŘINECKÁ HALOVÁ FUTSALOVÁ LIGA 2016

V letošním roce se konal již 4. ročník Třinecké futsalové ligy v nově rekonstruované hale STARS v Třinci. Do letošního ročníku se přihlásilo 10 družstev včetně jednoho mužstva ze Slovenska. ...

Celý článek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

371886
DNESDNES202
VČERAVČERA921
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN1123
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC7659
CELKEMCELKEM371886

Spřátelené weby