V sobotu 3.6. 2017 se sešli rekreační hráči tenisu na již tradičním turnaji čtyřher, který zahajuje tenisovou sezónu. Tradičního tenisového turnaje pod názvem Nebory Open 2017 se letos zúčastnilo 10 tenisových nadšenců, kteří si nic nedarovali a sváděli mezi sebou vyrovnané boje. Konečným vítězem turnaje se stala dvojice Martin Oszelda - Pavel Madeja.

vítězové

Protože letošnímu ročníku přálo počasí, mohli si všichni zúčastnění včetně rodinných příslušníků dopřát po zápasech gulášek i pivečko. Po vyhlášení výsledků, byl turnaj ukončen volnou zábavou a dobře ugrylovaným masem. Organizátoři se těší na další letošní turnaje.

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN3008