TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 3.6. 2017 se sešli rekreační hráči tenisu na již tradičním turnaji čtyřher, který zahajuje tenisovou sezónu. Tradičního tenisového turnaje pod názvem Nebory Open 2017 se letos zúčastnilo 10 tenisových nadšenců, kteří si nic nedarovali a sváděli mezi sebou vyrovnané boje. Konečným vítězem turnaje se stala dvojice Martin Oszelda - Pavel Madeja.

vítězové

Protože letošnímu ročníku přálo počasí, mohli si všichni zúčastnění včetně rodinných příslušníků dopřát po zápasech gulášek i pivečko. Po vyhlášení výsledků, byl turnaj ukončen volnou zábavou a dobře ugrylovaným masem. Organizátoři se těší na další letošní turnaje.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby