TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

TJT ZL 2.ročník

TŘI VĚKOVÉ KATEGORIE, 24 MUŽSTEV, 280 HRÁČŮ

Členové oddílu TJ Nebory, za podpory OFS FM zorganizovali jako minulý rok pro nejmenší hráče kopané našeho regionu zimní halovou ligu.

Druhý ročník Halové ligy je rozdělen na dvě části a to rok 2018, který již byl odehrán ve všech věkových kategoriích jedním kolem a část 2019, která se skládá z následných dvou hracích kol (hala Smilovice) a posledního FINÁLOVÉHO KOLA, které se odehraje ve sportovní hale STARS v Třinci.

Číst dál: 2. ROČNÍK TJT ZL MLÁDEŽE BYL ZAHÁJEN. 

Velké finále starší přípravky bylo odehráno 24.2.2018 v Třinecké hale STARS. Naše společné mužstvo TJ Nebory – SC Smilovice „A“ se v silné konkurenci nestratilo a skončilo na velmi pěkném druhám místě a ve finále nestačili pouze na suverénní mužstvo z Třince. Celkovým vítězem kategorie SP se stalo mužstvo FK Fotbal Třinec „C“ s 15 body, které ve finále neprohrálo žádné utkání. Druhé místo obsadilo společné mužstvo TJ Nebory – SC Smilovice „A“ s 8 body, třetí se umístili hráči TJ Sokol Hnojník se 7 body. Čtvrté místo získalo mužstvo Fotbal Třinec „D“, které odsunulo na páté místo díky vzájemné výhře hráče 1. FK Spartaku Jablunkov. Na pěkném šestém místě zkončilo mužstvo TJ Sokol Mosty

2. místo