TJT ZL 2.ročník

Zimní příprava je pro vývoj dětí velmi potřebná a trenéři si toho jsou vědomi a vědí, že rozvoj dítěte je závislý na rozložení fyzické přípravy po celý rok. Od začátku listopadu se tréninkové jednotky mládeže přesunuly do sportovní haly ve Smilovicích. Zde pod vedením trenérů trénují naši nejmenší (roč. 2014 – 2010) společně se Smilovickou mládeží ve dnech pondělí a čtvrtek a ti starší (roč. 2009 – 2005) trénují v pondělí a pátek.

I toto zimní období 2019/2020 budou naše děti moci porovnat své síly na mnoha turnajích a soutěžích.

Číst dál: Zimní turnaje naší mládeže již byly zahájeny.

TŘI VĚKOVÉ KATEGORIE, 24 MUŽSTEV, 280 HRÁČŮ

Členové oddílu TJ Nebory, za podpory OFS FM zorganizovali jako minulý rok pro nejmenší hráče kopané našeho regionu zimní halovou ligu.

Druhý ročník Halové ligy je rozdělen na dvě části a to rok 2018, který již byl odehrán ve všech věkových kategoriích jedním kolem a část 2019, která se skládá z následných dvou hracích kol (hala Smilovice) a posledního FINÁLOVÉHO KOLA, které se odehraje ve sportovní hale STARS v Třinci.

Číst dál: 2. ROČNÍK TJT ZL MLÁDEŽE BYL ZAHÁJEN.