MP hráči 2009 a ml.

V sobotu 27.1.2018 proběhlo ve sportovní hale STARS Třinec finálové kolo prvního ročníku sportovního projektu Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské ligy mládeže v kopané v kategorii mladší přípravka, ročník 2009 a mladší. Tato kategorie je jedou ze tří, které se v rámci TJT LM hrají. Celkem se ve třech věkových kategoriích představí v 27 mužstev na 350 mládežnických hráčů.

Číst dál: VÍTĚZEM 1.ROČNÍKU TJT ZL mládeže MP - ročník 2009 a mladší mužstvo FK Fotbal Třinec ,,A“

V sobotu 27.1.2018 proběhlo ve sportovní hale STARS Třinec finálové kolo prvního ročníku sportovního projektu Třinecko-Jablunkovsko-Těšínské ligy mládeže v kopané v kategorii mladší přípravka, ročník 2009 a mladší. Tato kategorie je jedou ze tří, které se v rámci TJT LM hrají a my máme v každé kategorii své zastoupení. Celkem se ve třech věkových kategoriích představí v 27 mužstev na 350 mládežnických hráčů.

Číst dál

15.9.2019, 16:00 hod