TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

V neděli proběhlo druhé finále TJT zimní ligy mládeže, a to v kategorii MP.

V této kategorii se představilo šest mládežnických mužstev a celkem přes 70 kluků a holek. Mužstva mezi sebou odehrála dvě kola systémem každý s každým. Do finále mužstva nastupovala s čistým štítem a bylo to znát. Od počátku byly boje velmi vyrovnané a hráči za povzbuzování velmi početné skupiny rodičů ukazovali všem, že je fotbal opravdu baví.

Vítězem se stalo mužstvo 1. FK Spartak Jablunkov, které si ve finálovém utkání poradilo s mužstvem FK Fotbal Třinec. Utkání o bronzovou medaili po nerozhodném stavu 1:1 rozhodly až pokutové kopy. Šťastnějším a celkově třetím mužstvem finále se stalo společné mužstvo TJ Nebory a SC Smilovic.

Čtvrté místo obsadilo mužstvo Fotbal Písek. Páté místo obsadilo mužstvo TJ Hnojník, které porazilo celkově šestý tým FK Český Těšín výsledkem 2:1.

Celá akce byla podporovaná Moravskoslezským krajem,

MS KFS a OFS F-M.

 

1.místo - 1. FK Spartak Jablunkov

2.místo - FK Fotbal Třinec

3.místo - TJ Nebory a SC Smilovic

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby