Úpravy areálu

Dne 22.3.2015 bude z důvodu pěkného počasí oficiálně zpřístupněno dětské hřiště ve sportovním areálu.

Vedení TJ NEBORY o.s. se těší na Vaší návštěvu

V měsíci červnu 2013 proběhlo jednání zástupců dvou nejsilnějších zájmových organizací v obci Nebory, a to TJ Nebory a PZKO, které sdílejí společný areál.

Za podpory předsedy Osadního výboru Nebory se rozhodli, že budou společně usilovat o vytvoření oddychové zóny s hracími dětskými prvky (herní sestava s klouzačkou, houpačky, hrazda, kladina, pískoviště a lavičky) pro děti od 3 do 10 let. Pro uskutečnění tohoto záměru se rozhodlo vedení TJ Nebory požádat vedení Města Třince o finanční podporu daného projektu.

Číst dál: Ve sportovním areálu TJ NEBORY vyroste za finanční podpory Města Třince a sponzorů dětské hřiště

Jak vedení TJ avizovalo, že bude vyvíjet velký tlak na zpříjemnění a zkulturnění našeho sportovního stánku, tak se i stalo, a to i přes problémy jak s počasím, tak i s velmi krátkým časem na provedení rekonstrukce zděné budovy a okolí hřiště.

Investice, které byly vloženy do částečné rekonstrukce se pohybují něco málo přes 140 000 korun, které naše jednota těžce získává od sponzorů.

Číst dál: Areál TJ Nebory zažívá po dlouhé době změny

TJ Nebory chce pro všechny děti a občany vystavět v areálu dětské hřiště, jako oddychovou zónu, proto předložilo žádost vedení Města Třinec o možnou finanční podporu.

Kompletní dokumentace ke stažení ZDE

místo budoucího hřiště