TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Aktuálně vybraná částka na rekonstrukci našich šaten k 27.12.2018 
 seznam dárců najdete ZDE  
Celkem jste přispěli: 490 100,- Kč

 

V měsíci červnu 2013 proběhlo jednání zástupců dvou nejsilnějších zájmových organizací v obci Nebory, a to TJ Nebory a PZKO, které sdílejí společný areál.

 

Za podpory předsedy Osadního výboru Nebory se rozhodli, že budou společně usilovat o vytvoření oddychové zóny s hracími dětskými prvky (herní sestava s klouzačkou, houpačky, hrazda, kladina, pískoviště a lavičky) pro děti od 3 do 10 let. Pro uskutečnění tohoto záměru se rozhodlo vedení TJ Nebory požádat vedení Města Třince o finanční podporu daného projektu.

 

 

Vedení Města Třince po projednání předloženého projektu schválilo finanční podporu na výstavbu dětského hřiště v roce 2014, která pokryje téměř celý projekt.

 

Dne 1.3.2014 byla zahájena první etapa výstavby dětského hřiště ve sportovním areálu TJ Nebory. V této etapě dojde k postupnému připravení celé plochy, které bude obsahovat výkopové a rovnací práce, zpevnění plochy včetně odvodnění, úpravu dopadové plochy včetně přípravy patek pro hrací prvky.

 

Druhá etapa bude zahrnovat instalaci hracích prvků, úpravy a výsadbu trávníku, výsadby keřů a stavbu oplocení. Protože se dětské hřiště nachází v blízkosti fotbalového hřiště, bude mimo projekt, pro zajištění bezpečnosti postavena ochranná síť (vysoká 5m a dlouhá 50m), která bude oddělovat jednotlivá hřiště.

 

Termín slavnostního otevření dětského hřiště je naplánován na sobotu 24.5.2014 a bude spojen s oslavami „Dne Oszeldy (Oszeldowkou), včetně doprovodného programu pro děti.

 

Vedení TJ Nebory děkuje níže uvedeným subjektům, které finančně podpořili tento projekt a tím ho pomohli dofinancovat.

 

UNIPACK, PILA HARATYK, TRI TREG s.r.o., KOVOSPORT Třinec a.s., KOVOTOM support s.r.o.

 

Aktuální domácí zápasy

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

576093
DNESDNES233
VČERAVČERA259
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN1917
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC4902
CELKEMCELKEM576093

Spřátelené weby