Aktuálně vybraná částka na rekonstrukci našich šaten k 23.10.2018
 seznam dárců najdete ZDE
Celkem jste přispěli: 460 100,- Kč

Dvacetičlenná posádka dorostenců, kteří se sešli ze všech koutů Třinecka, se přičinila svou prací k postupnému vylepšování našeho sportovního stánku. Odpracovali  celkem 34 hodin a výsledek je znát. Svou šatnu si opravili a vymalovali. Poděkování patří samozřejmě i trenérovi Robertu Cankovi.

Na větší rekonstrukci hlavní budovy jsme peníze letos nesehnali, proto se snažíme alespoň o menší opravy.

Náš finanční rozpočet je již přečerpán, ale z důvodu oslav 50 let TJ Nebory bychom měli ještě provést tyto nezbytné úpravy:

1.     Vyspravit asfaltové hřiště  (jsou v něm praskliny a hrozí, že by po další zimě mohlo dojít k nadzvednutí asfaltového povrchu)

2.    Dokončit rozšíření stávajícího parkoviště (alespoň na kapacitu 20 aut)

3.    Zpevnění povrchu kolem šaten (nutné z důvodu hromadícího se bláta v době dešťů a vnášení ho do budov)

4.    Žákovská šatna (hrozný stav jako v případě bývalé šatny dorostu, vyměnit lino, vymalovat, natřít stěny a lavičky)

5.    Hlavní budova (vyspravit děravou střechu, vymalovat, vyměnit děravé lino a další provozní úpravy)

Nejvíce nákladnou akcí za desítky tisíc korun bude položení nové střechy na zděné budově a její omítnutí, jinak budou naše vložené investice nanic, když nám do ní zateče. Však zajištění financí je víc než obtížné.

Dorostenecká šatna po úpravách. Mladí fotbalisté jsou opravdu šikovní.

Předseda TJ  Václav Rufer

TENTO TÝDENTENTO TÝDEN1175