TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 16.4.2023 sehrálo dvanáct mládežnických mužstev kategorie starší přípravka ročník 2012 a mladší finálové kolo zimní ligy a to netradičně na umělé trávě v Návsí.

Finále se přesunulo do venkovních prostor z důvodu velkého počtu mužstev. Mužstva byla rozdělena do dvou základních skupin po šesti mužstvech. Systém každý z každým dal šanci všem zapomenout na výsledky z minulých kol a doslova začít od nuly. Organizátoři postavili celkem tři hřiště na kterých se sváděli velmi vyrovnané utkání a k tomu přispělo i po delší době slunečné počasí, které přilákalo i velký počet fandících rodičů. 

 

Výsledky základních skupin:

postup do finálové skupiny      Skupina ,,A“:: Sokol Návsí, Fotbal Písek, FK Třinec

                                                  Skupina ,,B“:: TJ Nebory, Sokol Hrádek, TJ Bystřice,,B“

postup do skupiny o umístění Skupina ,,A“:: Sokol Mosty, TJ Bystřice ,,A“,TJ Oldřichovice ,,B“

                                                Skupina ,,B“:: Spartak Jablunkov, TJ Milíkov, TJ Oldřichovice ,,A“

Konečného umístění se mužstva dočkala po odehrání dalších třech utkání v postupových skupinách vždy proti postupujícím mužstvům z druhé skupiny.

Vítězem kategorie se stalo mužstvo domácích SK Návsí, které neztratilo ve všech utkáních ani bod. Druhé místo obsadilo mužstvo Fotbal Písek, které prohrálo pouze z vítězem turnaje. Třetí medailovou příčku obsadilo mužstvo TJ Nebor. Následné obsazení bylo v tomto pořadí: 4. Sokol Hrádek, 5. FK Třinec, 6. TJ Bystřice ,,B“, 7. Spartak Jablunkov, 8. TJ Oldřichovice ,,A“, 9. Sokol Mosty, 10. TJ Milíkov, 11. Bystřice ,,A“, 12. TJ Oldřichovice ,,B“.

Všem hráčům bylo poděkováno za předvedené výkony a všichni byli ocenění památnou medailí, sladkostí a všechny mužstva obdržela pohár.

Aktuální domácí zápasy

Nebory - Věřňovice

27.4.2024 v 16:30 hod


 

 Aktuální zápasy TJ NEBORY najdete na:

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Významní partneři mládeže

Jsme členy

Spřátelené weby