Aktuality - žáci

Naše mladší přípravka TJ Nebory-SC Smilovice zahájila novou sezónu v nových dresech, které nám zakoupila společnost Stavebniny DEK a.s.

Děkujeme

Trenéři mládeže zorganizovali pro naše žáky a hráče přípravky dvoudenní soustředění doplněné o slavnostní odpoledne rodičů dětí. Soustředění začalo v pátek 21.8.2020 tréninkem pod vedením Grassroots Trenéra Mládeže OFS Zdenka Cieslara, který za pomoci trenérů mládeže Roberta Cankova a Jakuba Sikory předvedl dvaceti jedna dětem, špičkově nachystaný trénink. Po vydatné svačince děti absolvovali druhý trénink. V sobotu dopoledne děti nastoupili s elánem k pokračování trénování a po absolvování dopoledního tréninku, vydatném obědě, kde nechyběla i zmrzlina si před příchodem rodičů na společnou akci vyzkoušeli softbal, ping pong, šipky, střelbu na cíl a ti nejmenší kreslení na papír o tématu, co se vám nejvíce líbí na dnešním dni. Absolvovali odpolední trénink a protože toho neměli ještě dost, přijali vyzvání tatínků k vzájemnému utkání. Tatínci i přes veškerou snahu prohráli 3:1. Děti byly za svou snahu odměněni sladkostmi, klubovým ručníkem a rodičovským potleskem.

Číst dál: SOUSTŘEDĚNÍ NAŠÍ MLÁDEŽE ZA ÚČASTI 21 HRÁČŮ SE POVEDLO

V neděli 24.11.2019 se odehrálo soutěžní kolo zimní krajské ligy v Brušperku a naše TJ obsadila toto kolo jedním mužstvem. Protože máme ve svých řadách velmi šikovné hráče ročníku 2013 a 2014, odjelo v neděli velmi natěšené mužstvo. Pro naše benjamínky to byl doslova první životní zápas. Nervózní byli i rodiče, co předvedou jejich děti. Trenér Robert Cankov věřil, že to nebudeš ostuda a měl pravdu.

Číst dál: Naši nejmenší si zahráli své první soutěžní utkání.

1. Jak jsme psali v článku z měsíce září:

Po patnácti letech se nám podařilo poskládat mužstvo SŽ roč. 2005 a mladšía přihlásit je do okresního přeboru na velké hřiště s počtem hráčů 10+1. To se nám podařilo díky čtyřletému společnému projektu s SC Smilovicemi na výchovu mládeže. Výkony tohoto mužstva jsou z pohledu trenéra velmi dobré a do budoucna nás toto mužstvo potěší svou hrou a výsledky. Bereme to z hlediska věku našich hráčů, většinu mužstva tvoří hráči ročníku 2008 – 2007 a tím, že se mužstvo musí adaptovat na velké hřiště. I tak nebylo utkání, aby náš tým nevstřelil branku.

Číst dál: Naše mládež se v podzimní části mládežnických soutěží představila v dobré herní pohodě a svými...

TJ NEBORY a SC SMILOVICE INFORMUJÍ RODIČE, ŽE TRÉNINKY MLÁDEŽNICKÝCH MUŽSTEV BUDOU OD PONDĚLÍ 4. LISTOPADU VE SPORTOVNÍ HALE VESMILOVICÍCH

Rozdělení tréninků:Starší a mladší přípravka a předpřípravka

děti ročník 2014 – 2010 i mladší:pondělí 17:00 - 18:30 a čtvrtek  16:30 - 18:00

- sraz 30 min. před tréninkem (cvičební úbor, tenisky, ručník)

- trenéři: Luděk Bella - 603 337 442, Václav Rufer - 725 617 281

Rozdělení tréninků:Starší a mladší žáci(s těmito ročníky bude trénovat i Sikora R., Pyszková A., Pientoková A., Ligocki T., Klimša T., Rusz P., Krenželok F.)

děti ročník 2005 – 2009:pondělí 18:30 - 20:00 a pátek 17:00 - 18:30

- sraz 30 min. před tréninkem (cvičební úbor, tenisky, ručník)

- trenéři: Robert Cankov - 725 257 264 a Jakub Sikora - 731 231 209

Hledáme nové kluky i holky.

Rodiče, přijďte se podívat a přiveďte nám své děti.

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME