O tom, že bez mládežnické základny nemůže jakákoliv TJ v budoucnu fungovat vědí i všichni členové naší TJ. Když jsme začali před dvěma lety práci z mládeží, začínalo se prakticky od nulového bodu, ale cílevědomou prací, nábory a tvořením lepších podmínek k trénování, se nám k ročníku 2015-2016 podařilo vytvořit dorostenecký tým roč. 2000 - 1997, žákovský tým roč. 2001 – 2004, mladší žáky roč. 2005 – 2007, přípravku roč. 2008 a naše benjamínky roč. 2009 – 2010.

Naše mládežnická fotbalová organizace má k dnešnímu dni 61 dětí ve věku od 4 - 18let..

PODĚKOVÁNÍ GENERÁLNÍM SPONZORŮM ŽÁKOVSKÝCH MUŽSTEV

Firma Milan Ligocki UNIPACK

Ručníakumulátorovýpáskovač ORT

skovač OR-T 250 je páskovací strojek na nabíjecí baterie pro spojování polypropylenových PP a polyesterových PET vázacích pásek. Akumulátorový páskovač pomocí elektromotorku pásku napíná a následně pomocí třecího mechanismu pásku spojí svá

í uzavíračkartonuJosef KiPáskovací a balicí systémy

RNDr. Stonavský Jiří

Zámečnické práce, kovovýroba

Vedení je nesmírně rádo , že dění v TJ sledují i lidé, kteří  plně  chápou smysluplnost zapojení občanů Nebor a okolí v TJ. Plně chápou nutnost podpory hlavně mládežnických mužstev všech kategorií a proto tělovýchovné jednotě přispěli jako generální sponzoři mládeže finanční částkou na zakoupení dvou zápasových sad dresů, šusťákových bund, dvaceti tréninkových míčů , tréninkových dresů a   dalších potřebných věcí jako jsou láhve, tašky, tréninkové kužely.

Vedení TJ věří,  že celý naplánovaný rozvojový systém (koncepce) vedení TJ Nebory je správný a pomalými krůčky je vidět jeho smysl. Největším problémem pro klub jako takový je rozpadající se hlavní budova , která je postavena před 50 ti lety ze dřevní konstrukce a její stav je doslova neudržitelný. Přes veškeré kroky se snažíme za pomoci vedení města Třince, sehnat finanční prostředky na novou výstavbu zázemí a vytvořit tak důstojnější podmínky pro všechny členy TJ  a návštěvníky sportovního areálu.

FOTO NAŠE TÝMY V NOVÉM VYBAVENÍ

30.9.2018 v 15:30 hod