Hodnocení podzimní části 2015/16 okresního přeboru starších žáků ročník 2001 - 2004

Starší žáci Nebor obsadili v konkurenci mužstev, jejichž hráči se fotbalu věnují už pár let, 9. místo se ziskem 6 bodů.

V utkáních s těmi fotbalově nejvyspělejšími vesměs ročníku 2001 naši žáci tahali za kratší konec a výsledky byly často dvouciferné v náš neprospěch. Nicméně v zápasech s mužstvy, které podobně jako Nebory stály před sezónou na pomyslné startovní čáře, jsme byli bodově i herně úspěšnější.

Přestože naše ambice byly o poznání vyšší, věřím, že v roce 2016 postoupí mládežníci z Nebor v tabulce minimálně o stupínek až dva výše. V kádru je několik žáků, kteří jsou nadějemi pro budoucnost našeho fotbalového oddílu.

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME