TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Protože jaro již klepe na dveře a naší nejmenší hráči ve věku 4 – 12let měli kvalitní a hlavně dlouhou zimní přípravu, není divu,  že se již těší na zelený trávník. Předpoklad na to, aby mohli vyběhnout v kopačkách závisí podle počasí. Myslíme si  že by to mohlo být v prvním týdnu měsíce dubna. Do té doby však budeme absolvovat dokončení zimní žákovské ligy, kterou jsme odehráli ve čtyřech kategoriích z konečným rozdělením finálových turnajů takto:

ročník 2009 a mladší – postup do finále odehraje se 20.3.2016

ročník 2008 a mladší – postup do finále odehraje se 2.4. 2016

ročník 2005 a mladší – postup do finále útěchy odehraje se 2.4.2016

ročník 2007 a mladší – postup do finále útěchy odehraje se 3.4.2016

Do těchto soutěží se celkem zapojilo 31 dětí a v historii klubu je to historický milník v práci z mládeží.

 

UKONČENÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVY SYMBOLICKY VE SMILOVICÍCH.

  Trenéři mládeže oddílu Nebor a Smilovic po vzájemné dohodě, zorganizovali symbolický dvouhodinový kemp pro své žákovské svěřence a to v termínu 17.3.2016, jako poděkování za svědomitou a pilnou zimní přípravu, kterou hráči a rodiče sami ocenili jako přínosnou. První den byl zaměřen hlavně na poznání se obou týmů, navázání kamarádských vztahů a ztužení kolektivu v jeden celek. Byly odehrány dva utkání. V obou byl vždy vyrovnaný konečný výslede,k,  první 1 – 1 a druhý 2 – 2 a proto přišli na pořad penaltové rozstřely a v těch vyhráli o jeden gól Smilovice. Nešlo však o vítězství, ale o příjemně strávené odpoledne v době prázdnin a to se povedlo konečným pokřikem ,, SPORTU ZDAR“.

Obdobnou akci bychom chtěli zorganizovat ve středu 23.3.2016

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby