Protože jaro již klepe na dveře a naší nejmenší hráči ve věku 4 – 12let měli kvalitní a hlavně dlouhou zimní přípravu, není divu,  že se již těší na zelený trávník. Předpoklad na to, aby mohli vyběhnout v kopačkách závisí podle počasí. Myslíme si  že by to mohlo být v prvním týdnu měsíce dubna. Do té doby však budeme absolvovat dokončení zimní žákovské ligy, kterou jsme odehráli ve čtyřech kategoriích z konečným rozdělením finálových turnajů takto:

ročník 2009 a mladší – postup do finále odehraje se 20.3.2016

ročník 2008 a mladší – postup do finále odehraje se 2.4. 2016

ročník 2005 a mladší – postup do finále útěchy odehraje se 2.4.2016

ročník 2007 a mladší – postup do finále útěchy odehraje se 3.4.2016

Do těchto soutěží se celkem zapojilo 31 dětí a v historii klubu je to historický milník v práci z mládeží.

UKONČENÍ ZIMNÍ PŘÍPRAVY SYMBOLICKY VE SMILOVICÍCH.

Trenéři mládeže oddílu Nebor a Smilovic po vzájemné dohodě, zorganizovali symbolický dvouhodinový kemp pro své žákovské svěřence a to v termínu 17.3.2016, jako poděkování za svědomitou a pilnou zimní přípravu, kterou hráči a rodiče sami ocenili jako přínosnou. První den byl zaměřen hlavně na poznání se obou týmů, navázání kamarádských vztahů a ztužení kolektivu v jeden celek. Byly odehrány dva utkání. V obou byl vždy vyrovnaný konečný výslede,k,  první 1 – 1 a druhý 2 – 2 a proto přišli na pořad penaltové rozstřely a v těch vyhráli o jeden gól Smilovice. Nešlo však o vítězství, ale o příjemně strávené odpoledne v době prázdnin a to se povedlo konečným pokřikem ,, SPORTU ZDAR“.

Obdobnou akci bychom chtěli zorganizovat ve středu 23.3.2016

NOUZOVÝ STAV