TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Dne 20.3.2016 odehráli v Brušperské hale naši nejmladší hráči své první finálové zápasy v životě, a to na finálovém turnaji zimní krajské ligy, ročníku 2015/2016.

Naše nejmladší družstvo se skládalo z dětí ve věku 9 a 10 let a nastupovalo do všech utkání ve složení Václav Mikoláš, Štěpán Paloncy, Sebastián Vranka, Jakub Kučera a Matyáš Molota<>. Po počátečním okoukávání v základní části obsadili z 26 týmů krásné 11. místo a postoupili do finálové skupiny.

 

Ve finálové skupině byla vidět na dětech nervozita, vždyť poprvé v životě poznávali atmosféru finále soutěže. K neskutečné atmosféře přispěla i nemalá skupinka fandů z řad rodičů a známých, nazvaná ,, Neborovští Hudlerovci“, kteří neustálým povzbuzováním hnali hráče vpřed.

Trenérem tohoto týmu je Marek Molota a Jaroslav Vranka a ti tuto atmosféru prožívali ještě citelněji. V zápasech byla vidět jejich dobrá trenérská práce a téměř otcovský  přístup k dětem (hráčům).

 Ve finálovém turnaji sehráli děti z Nebor celkem pět utkání s výsledkem čtyřech proher a jednou výhrou. Konečný výsledek mohl být lepší, ale než jsme se srovnali s atmosférou, prohráli jsme trochu nešťastně první dvě utkání stejným rozdílem 0 – 1.

I tak byl v konečném zúčtování vidět úsměv a radost všech našich hráčů. Podařilo se jim ještě vylepšit pozici a umístili se tak na krásném devátém místě.

Poděkování patří organizátorům ZKL, kteří zvládli organizačně veškeré věkové kategorie a pro všechny týmy připravili v rámci tohoto finálového kola i soutěže v technických disciplínách. Tam jsme se také neztratili. Vítězství v disciplíně skoku do dálky získal Václav Mikoláš a obdržel pohár a věcnou cenu.

Pro TJ Nebory je tento výsledek úspěchem a motivací do budoucna, aby se podařilo stále více doplňovat počty nových mládežnických členů.  2.4.2016 mohou přidat další hezké výsledky hráči ročník 2008, kteří se také probojovali do finálových bojů. Naše další dva týmy ročník 2007 a 2005 odehrají své poslední zápasy v termínu 2.4 a 3.4. 2016. Držíme palce!

V případě zájmu o záznamy z utkání - ty jsou k dispozici a na požádání je zašleme.

 

Společné foto Nebory

Celý článek včetně fotek - ZDE (formát PDF)

 


 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby