TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 4.6.2016  se ve sportovním areálu TJ Nebory uskutečnil 2.ročník mezinárodního turnaje žáků ročník 2007 – 2008, který byl pořádán v rámci 85. výročí povýšení obce na město Třinec. Turnaje se zúčastnilo celkem šest týmů. Českou republiku reprezentovali mužstva TJ Nebory a Slávie Třebovice. Za Polsko hrálo mužstvo Spójnia Zebrzydowice, které přivezlo dva týmy a za Slovensko pak mužstva  FŠ Slovania a FK Polom Raková.

Za krásného slunečného dne vyběhlo celkem 60 dětí na dvě kvalitně připravené hrací plochy o velikosti 50 x 25 m a svedli mezi sebou klání systémem každý s každým za podpory velkého počtu fandů. Utkání byla odehrána s vysokým nasazením. Po odehrání všech utkání se vítězem turnaje stalo mužstvo Spójnia Zebrzydowice A, na dalších místech se umístila mužstva v tomto pořadí: 2. FK Polom Raková, 3. FŠ Slovania, 4. Slávie Třebovice, 5. Spójnia Zebrzydowice B a na šestém místě, po vyrovnaných výkonech, se umístilo domácí mužstvo TJ Nebory.

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Fabián Grzybek - Spójnia Zebrzydowice A, nejužitnějším hráčem byl vyhlášen Moraviec Piotr - Spójnia Zebrzydowice B a nejlepším brankářem se stal Lukáš Bednarik - FŠ Slovania. 

V rámci turnaje byly zorganizovány dvě dovednostní soutěže. Ve slalomu s míčem na čas zvítězil domácí hráč Jakub Rusz. V závodě tříčlenných družstev (střelba na cíl, slalom, házení autů na cíl a střelba na bránu) zvítězilo mužstvo  FK Polom Raková.

Organizátoři zpestřili všem přítomným přestávku programem, a to ukázkou zásahu dobrovolných hasičů z Gutů u nabouraného vozu s poskytnutím první pomoci, včetně odborného výkladu, a příletem jednomístného vrtulníku s jeho prohlídkou.

Při vyhlašování výsledků a předávání cen poděkovala starostka Města Třince Věra Palkovská všem účastníkům, rodičům a organizátorům za vzornou reprezentaci a uspořádání této akce, která podporuje sportovní rozvoj mládeže na Třinecku a věří, že tento turnaj bude mít další několikaletou tradici.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby