TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V době konání mezinárodního turnaje přípravek, který jsme pořádali dne 4.6.2016 v našem sportovním stánku, jsme rádi přijali pozvání zúčastnit se turnaje přípravek roč. 2006-2007 od našeho partnerského klubu z Polska Spójni Zebrzydowice. V sobotu 18.6.2016 jsme se za poměrně velké podpory rodičů vypravili na tento turnaj. Hned po překročení hranice jsme si všimli, že u téměř každé školy stojí nové sportovní hřiště s umělou trávou. Organizátoři nás sdělili, že v Polsku mají velký rozvojový školní program.

 

Byli jsme jediné zahraniční mužstvo z celkového počtu 13 zúčastněných. Mužstva byla rozdělena do dvou věkových kategorií, kde v naší bylo celkem sedm mužstev a počet hráčů se vyšplhal k počtu 130. Po vřelém přivítání jsme se pustili se zápalem do hry a odehráli celkem šest zápasů.  I přesto, že jsme pomýšleli na dobrý výsledek, byli jsme nakonec spokojení se šestým místem, kdy jsme jednou vyhráli a pětkrát  prohráli, z toho dvě utkání s těsnými výsledky 2:1 pro soupeře.

Jsme rádi, že se do chodu mužstva zapojují i rodiče a podporují své děti. Vedení dělá vše pro své nejmladší hráče. Dalším programem pro ukončení sezóny bude účast na turnaji v Hnojníku dne 2.7.2016.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby