TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

 

Smilovice, dne 12.1.2017: Trenéři mládeže klubů TJ Nebory a SC Smilovice uspořádali v rámci společného tříletého sportovního projektu výchovy  mládeže  nazvaného  ,, Léto v Neborech a zima ve Smilovicích“  sportovní klání zaměřené na obratnost a hlavně hru.

 

 

Pro dvouhodinové sportovní odpoledne si organizátoři pro 54 dětských účastníků připravili celkem sedm herních disciplín. Děti byly rozděleny do pěti družstev a společně soutěžily v disciplínách - hod tenisových míčků do koše, koulení míče ve slalomové dráze, střelba fotbalovým míčem na bránu, střelba florbalovým míčkem na bránu, slalom s pingpongovým míčkem na lžičce, přetahovaná lanem a poslední disciplína byla převoz nejmenšího člena týmu na žíněnce. Výkony v jednotlivých disciplínách byly velmi vyrovnané a užili si je jak ti nejmenší čtyřletí, tak i ti třináctiletí. V týmech bylo cítit velké nadšení pro vítězství i kamarádství. Vítězem se stalo mužstvo pod názvem BETMENI, druzí skončili KOHOUTI, třetí místo obsadili OCELÁŘI se stejným počtem bodů jako čtvrtí DRACI a páté místo obsadili MIMONI.  Děti byly podporované velkou skupinou svých rodičů, kteří se také zapojili do řízení organizace. Organizátoři nezapomněli rozdělit všem malou cenu ve formě sladké odměny. Akce pro naši mládež byla zorganizovaná ve sportovní hale a bude v tomto roce pokračovat v letních měsících ve sportovních areálech TJ Nebory a SC Smilovice.

 

Poděkování patři všem zúčastněným i pořadatelům.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby