TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Ve finále obsadili druhé místo.

 V sobotu 18.3. 2017 se naše společné mužstvo mladších žáků roč. 2008 a mladší, vedené pod názvem (TJ Nebory + SC Smilovice), zúčastnilo závěrečného turnaje zimní krajské ligy. Našemu společnému mužstvu chybělo uhrát v základní části soutěže pouhé jedno vítězství navíc, abychom se zúčastnili velkého finále. Základní části této soutěže se zúčastnilo celkem 20 týmu z kraje.

 Naši hráči nastoupili v dosti pozměněné sestavě, ale o to více nabuzeni na podání mimořádného výkonu, který předvedli rodičům a trenérům v plné kráse.

 

Naše mužstvo vyhrálo základní čtyřčlennou skupinu se sedmi body po výsledcích:

Nebory- Smilovice – Brušperk  1 : 1,

Nebory- Smilovice – Fryčovice  2 : 0, 

Nebory- Smilovice – MFK Frýdek - Místek  2 : 1 – v tomto utkání se naše děti vypnuly k mimořádnému výkonu a překvapily zaskočeného soupeře.

 

Následně jsme odehráli semifinále z druhým mužstvem skupiny  ,,B“

Nebory- Smilovice –  UNIE HLUBINA OSTRAVA   2 : 1.

V tomto utkání jsme od páté minuty prohrávali 1 : 0, ale naši kluci ze sebe vydolovali zbytky sil a otočili výsledek a mohli se těšit na finále.

 

FINÁLE:

Nebory- Smilovice –  Řepiště    0 : 1.

Utkání bylo odehráno ve velkém tempu a nasazení. Bylo vidět, že jde o hodně.

Od začátku jsme byli aktivnějším mužstvem, ale v tomto utkání nám nepřálo pověstné sportovní štěstíčko. Už ve třetí a následně v páté minutě, jsme nastřelili tyč hostující branky a jak to bývá nedáš – dostaneš. Po našem nepříliš povedeném rozehrání se nám šťastným odrazem od hostujícího hráče odrazil míč do brány a prohrávali jsme o jeden gól. I přesto musíme pochválit naše hráče, že zmobilizovali své síly a zatlačili soupeře na jejich polovinu. Bohužel, gól jsme již nestřelili  a to i z důvodu nastřelení dalších dvou tyčí a jednoho břevna.  Nevadí, snad to příště vyjde, i tak druhé místo je krásný výsledek.

Trenéři děkují nejen všem hráčům, kteří se zúčastnili závěrečného turnaje, ale i těm kteří nastoupili v předešlých utkáních v základní skupině a velkou měrou přispěli k tak pěknému výsledku.

 

  „HOŠI MY VÁM DĚKUJEM“ .

 Poděkování patří i rodičům dětí.

 

                                                                                                TRENÉŘI DĚKUJÍ

TAK VYPADÁ RADOST Z ÚSPĚCHU

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby