TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

DALŠÍ VELKÝ USPĚCH MLÁDEŽE

 

Posledním finálovým kolem byla ukončena zimní krajská soutěž mladší přípravky ročníku 2009 a mladší, ve které nám naši nejmladší členové TJ dělali po celou dobu soutěže velkou radost. Soutěže se zúčastnilo celkem 24 mužstev z celého kraje, mezi kterými jsme měli dva týmy. Naše mužstva se po celou dobu soutěže pohybovala ve vrchních patrech, ale odehrát celou soutěž se čtyřmi hráči v jednom mužstvu by bylo nemožné. Trenéři se proto rozhodli spojit oba týmy a pokusit se uspět ve finálovém kole, a to se povedlo. Naše mužstvo sice prohrálo první utkání, ale zbývající již vyhráli všechny a nakonec obsadili třetí místo, což je doposud největší úspěch našeho mládežnického mužstva ve všech kategoriích a je vidět, že se nám práce s mládeží daří.

Děkujeme trenérům, rodičům a sponzorům za podporu.

Dětem blahopřejeme.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby