TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Tříkolový turnaj „O pohár starosty Smilovic“.

 Smilovice - Díky podpory vedení obce Smilovice se podařilo SC Smilovice zorganizovat ve sportovní hale tříkolový turnaj ,,O pohár starosty Smilovic“ pro děti ročníku 2010 a mladší. Trenéři mládeže klubů TJ Nebory a SC Smilovice se do tohoto turnaje přihlásili jako společné mužstvo, a to z důvodu společné práce s mládeží v rámci společného tříletého sportovního projektu výchovy mládeže mezi jednotami TJ Nebory a SC Smilovice, který začal v roce 2016 a je nazván ,,Léto v Neborech a zima ve Smilovicích“. Turnaje se zúčastnilo celkem devět týmů z regionu a kraje. Mezi zúčastněnými týmy si naše společné mužstvo mohlo připadat jako trpaslík mezi obry. Vždyť mužstva jako FC Baník Ostrava, MFK Frýdek Místek, FK Český Těšín, MFK Vítkovice, FK Fotbal Třinec, TJ Slovan Havířov mají početně několikanásobnou základnu hráčů, ale naši hráči se nezalekli a bojovali, i když většinou končili na konci tabulky i tak si odnesli obrovské zkušenosti.
Poděkování patří starostovi obce Miroslavu Nogolovi ,,sportovnímu srdcaři“, který svou přítomností přišel povzbudit naše hráče.

Projekt bude pokračovat společnou účastí na mezinárodním turnaji dne 1. 5. 2017 v Polsku. Přijali jsme pozvánku od klubu Spójnia Zebrzydowice. Společně složíme dvě mužstva v kategoriích 2008 a mladší a jedno 2010 a mladší.

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby