TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Tříkolový turnaj „O pohár starosty Smilovic“.

 Smilovice - Díky podpory vedení obce Smilovice se podařilo SC Smilovice zorganizovat ve sportovní hale tříkolový turnaj ,,O pohár starosty Smilovic“ pro děti ročníku 2010 a mladší. Trenéři mládeže klubů TJ Nebory a SC Smilovice se do tohoto turnaje přihlásili jako společné mužstvo, a to z důvodu společné práce s mládeží v rámci společného tříletého sportovního projektu výchovy mládeže mezi jednotami TJ Nebory a SC Smilovice, který začal v roce 2016 a je nazván ,,Léto v Neborech a zima ve Smilovicích“. Turnaje se zúčastnilo celkem devět týmů z regionu a kraje. Mezi zúčastněnými týmy si naše společné mužstvo mohlo připadat jako trpaslík mezi obry. Vždyť mužstva jako FC Baník Ostrava, MFK Frýdek Místek, FK Český Těšín, MFK Vítkovice, FK Fotbal Třinec, TJ Slovan Havířov mají početně několikanásobnou základnu hráčů, ale naši hráči se nezalekli a bojovali, i když většinou končili na konci tabulky i tak si odnesli obrovské zkušenosti.
Poděkování patří starostovi obce Miroslavu Nogolovi ,,sportovnímu srdcaři“, který svou přítomností přišel povzbudit naše hráče.

Projekt bude pokračovat společnou účastí na mezinárodním turnaji dne 1. 5. 2017 v Polsku. Přijali jsme pozvánku od klubu Spójnia Zebrzydowice. Společně složíme dvě mužstva v kategoriích 2008 a mladší a jedno 2010 a mladší.

Aktuální zápasy

15.10.2017 v 15:00 hod

Nebory - Návsí

TJ NEBORY MK Betis

ZIMNÍ TŘINECKÁ HALOVÁ FUTSALOVÁ LIGA 2016

V letošním roce se konal již 4. ročník Třinecké futsalové ligy v nově rekonstruované hale STARS v Třinci. Do letošního ročníku se přihlásilo 10 družstev včetně jednoho mužstva ze Slovenska. ...

Celý článek

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Návštěvnost

371887
DNESDNES203
VČERAVČERA921
TENTO TÝDENTENTO TÝDEN1124
TENTO MĚSÍCTENTO MĚSÍC7660
CELKEMCELKEM371887

Spřátelené weby