TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

V sobotu 10.6.2017 se zúčastnilo společné mužstvo starší přípravky Smilovic a Nebor již druhého turnaje v tomto roce. Společné mužstvo, které vzniká ze základů společného tříletého programu na výchovu mládeže, se předvedlo jako silné mužstvo. Toto mužstvo již předvedlo své kvality na turnaji v Polsku, a protože trenéři chtěli srovnat síly i s nějakým jiným regionem, vybrali si tradiční turnaj v Ostravské části, který zorganizovala SK SLÁVIE Třebovice. Již od začátku bylo jasné, že to bude vyjímečný turnaj pro děti, a to z důvodu, že úvodním hvizdem rozhodčích začalo vydatně pršet a přestalo až se závěrečným turnajovým hvizdem.

 

Trenér Smilovic Jakub Sikora nám sdělil s úsměvem a v promáčených teniskách „Dětem to samozřejmě nevadilo, byla to pro ně zajímavá zkušenost. V dešti se ani netrénuje a tady odehrály celý turnaj. To se jim už asi jen tak nepovede.“ Turnaj byl připraven na profesionální úrovni, a proto nám bylo líto pořadatelů, kteří se ale postarali zkušeně i v tomto špatném počasí o všech 14 týmů, které byly po sedmi rozděleny do dvou kategorií - mladší a starší přípravka. Naše mužstvo se zúčastnilo v kategorii starší přípravka a v ní svedli vyrovnané boje s těmito výsledky:

 

Třebovice II.

:

Smilovice/Nebory

1 : 2

St. Bělá

:

Smilovice/Nebory

3 : 2

Ova-Jih II.

:

Smilovice/Nebory

2 : 4

Poruba

:

Smilovice/Nebory

1 : 3

Třebovice I.

:

Smilovice/Nebory

9 : 2

Ova-Jih I.

:

Smilovice/Nebory

2 : 2

 

 

 

 

 

 

V konečném umístění jsme obsadili BRONZOVOU MEDAJLI, což trenér Nebor Václav Rufer zhodnotil: „Je to pro nás oba trenéry a i pro hráče odměna za dobrou společnou zimní přípravu.  Třetí místo je super, ale trenér, který nechce více, je špatný trenér a my i děti jsme samozřejmě chtěli.  Je pravda, že jsme mohli být i druzí, ale mohli jsme být i pátí. Škoda zbytečné prohry 3 : 2 se St. Bělou. V utkání jsme prohrávali po svých chybách 2 : 0, ale bojovným výkonem jsme srovnali na 2 : 2. Měli jsme výraznou střeleckou převahu, ale soupeř využil vše, co jsme mu dovolili a po další chybě v obraně jsme dostali třetí gól. Paradoxně však tato smolná porážka nalila celému mužstvu novou energii. Druhým takovým utkáním bylo to poslední.  V něm jsme vedli 2 : 0, ale nakonec jsme ho zremizovali. To však nemění nic na tom, že děti dostaly od pořadatelů kromě velkého řízku i pohár a medaile, od trenérů i rodičů velkou pochvalu za bojovnost a dobrou reprezentaci obou klubů“. Děkujeme tímto pořadatelům turnaje, všem rodičům, kteří zmokli za povzbuzování a trenérům za jejich práci a vynaložený čas.

Turnaj SK SLÁVIE Třebovice 10.6.2017

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby