TJ NEBORY

Oficiální stránky klubu

Smilovice, dne 28.7.2017: Trenéři mládeže klubů TJ Nebory a SC Smilovice uspořádali v rámci společného tříletého sportovního projektu výchovy mládeže nazvaného „Léto v Neborech a zima ve Smilovicích“ již druhé sportovní klání pro klubovou mládež v tomto roce.

38 členná skupina dětí ve věku 4-10 let si za vydatné podpory svých rodičů vyzkoušela řadu disciplín na dobře připraveném travnatém hřišti ve Smilovicích. Zábavné sportovní disciplíny, které si připravili trenéři obou oddílů, pobavily všechny zúčastněné. Překvapením byla střelba na plátěného brankáře, ve které si děti vyzkoušeli střelbu na cíl. Tuto disciplínu si děti vybrali i pro své rodiče a v tomto případě se měli děti na co koukat „Rodiče by měli jednoznačně potrénovat“. Odehrál se mini zápas na dvou hřištích. V těchto utkáních bylo hodně bojovnosti a sportovního zápalu. Na malé sportovce pak čekala sladká odměna a chutné párečky, které si děti opekli na ohni. Poděkování patří početné skupině rodičů za povzbuzování svých ratolestí a pomoc při organizaci. Společný projekt bude pokračovat další akcí ve sportovní hale ve Smilovicích v měsíci únoru 2018.

Poděkování patří všem zúčastněným i pořadatelům.

 

Aktuální domácí zápasy

NOUZOVÝ STAV

NEHRAJEME

Nabídka pronájmu kurtu

možnost pronajmutí tenisového kurtu pro širokou veřejnost. Obsazenost kurtu a podmínky pronajmutí najdete v kolonce

TENIS

Fotogalerie

Hlavní sponzoři

Jsme členy

Spřátelené weby